تعمیر ساید سامسونگ

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس ساید بای ساید سامسونگ، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از 1 ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

یکی از اصلی ترین لوازم برقی هر خانه، ساید بای ساید است. ساید سامسونگ یکی از حساس ترین نوع یخچال است. این حساسیت و تکنولوژی بالا موجب شده که تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به همین سادگی ها هم نباشد. ساید بای ساید تنها وسیله برقی است که در خانه به صورت شبانه روزی کار می کند. پس خراب شدن آن پس از گذشت چند سال یک امر طبیعی است. البته با سرویس مداوم ساید سامسونگ می توانید از خراب شدن آن جلوگیری کرده و عمر مفید آن را چند برابر کنید.

همان طور که گفتیم، به دلیل حساسیت بالای ساید، شما باید برای عیب یابی و تعمیر آن، تکنسین و متخصصی را اعزام کنید که در کار خود حرفه ای باشد. همچنین سابقه کاری بالایی نیز داشته باشد. قطعا زیر و رو کردن بازار برای پیدا کردن تکنسین مجرب کار سختی است. همانطور که می دانید، امروزه قیمت یخچال ساید سامسونگ بسیار افزایش یافته است و نمی توان تعمیر این وسیله را به دست هر کسی سپرد.

همین امر موجب شد تا ما علاوه بر رفاه حال مشتریان خود، بهترین و با سابقه ترین تکنسین ها را گردآوری کنیم تا با اعزام آنها به درب منزلتان، کار تعمیر ساید سامسونگ به سرعت انجام گیرد. تعمیرگاه ساید سامسونگ، یکی از مراکز معتبر است که بیش از 20 سال سابقه دارد. شما می توانید از طریق شماره های موجود در وب سایت و همچنین پر کردن فرم درخواست، با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعمیر ساید سامسونگ در تهران

ممکن است یک روز شما هم به تعمیر سایدSamsung نیاز پیدا کنید؛ اما تعمیرگاه مطمئنی را برای تعمیر آن نشناسید. همچنین ممکن است تعمیر ساید بای ساید خود را دست فردی بدهید که در این کار تخصص کافی را نداشته باشد و از قطعات تقلبی برای تعمیر آن استفاده کند. این کار موجب می شود به ساید شما آسیب های بیشتری وارد شود و یا در شرایط حاد موجب سوختن دستگاه شما شود.

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران، یکی از معدود تعمیرگاه های تخصصی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران است. شما می توانید با خیالی آسوده در حالی که در خانه تان هستید، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما، تعمیرکار خبره و مجربی را برای تعمیر ساید سامسونگ اعزام نمایند. همچنین تمامی متخصصین ما در مرکز، برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شما، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می نمایند.

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تهران

در هر نقطه ای از تهران که باشید، با یک تماس، تکنسینی حرفه ای و مجرب به درب منزلتان اعزام می شود.

روش های درخواست تعمیرکار ساید Samsung

شما مشتریان عزیز می توانید با استفاده از یکی از روش های زیر تعمیرکار مورد نیاز خود را به محل اعزام نمایید:

تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید سامسونگ، برای کاهش هزینه ها تمام تلاش خود را در راستای تعمیر قطعات اصلی یخچال گذاشته است. قطعا هزینه تعمیر قطعات نسبت به تعویض آن کمتر می شود. البته تعویض کردن قطعات هم نیازمند یک فرد متخصص است؛ چرا که ساید بای ساید سامسونگ از حساسیت بالایی برخوردار است. تعویض قطعات داخلی در مجموعه دیبا سازان با قطعات اورجینال صورت می گیرد. همچنین هزینه قطعات طبق تعرفه اعلام شده محاسبه می شود.

چرا تعمیرگاه مجاز دیبا سازان را انتخاب کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، تعمیرگاه های بسیاری هستند که در تعمیر لوازم خانگی سامسونگ هزینه های هنگفتی را دریافت می کنند و یا از قطعات تقلبی برای ساید استفاده می نمایند. همچنین ناوارد بودن برخی از تعمیرکاران نیز موجب آسیب چند برابر به لوازم خانگی می شود و این یک فاجعه به حساب می آید؛ چرا که شما هزینه بیشتری باید برای تعمیر ساید سامسونگ بدهید.

اما نمایندگی مجاز ما، برای استخدام تکنسین و تعمیرکار لوازم خانگی سامسونگ، آزمون ها و شرایط سختگیرانه ای را قرار داده است تا فقط افراد ماهر، با سابقه ای بالا و متخصص بتوانند به این مجموعه وارد شوند. از دیگر مزیت های مجموعه دیبا پشتیبان ارائه برگه ضمانت نامه، پس از تعمیر ساید Samsung است تا شما با خیالی آسوده تعمیر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید. این ضمانت نامه بیان می دارد که در صورت خراب شدن دوباره ساید، به مدت 1 سال خدمات تعمیر برای شما رایگان است.

تعمیرکار ساید Samsung

همان طور که می دانید، ساید بای ساید های سامسونگ، سیستم پیشرفته ای دارند و تعمیر آن ها کمی پیچیده و سخت است. همین امر موجب می شود که تعمیرکار ساید سامسونگ در کار خود بسیار ماهر باشد و علاوه بر سابقه بالایی که در این حرفه دارد، از علم روز و فناوری های جدید نیز آگاهی داشته باشد. تمامی تعمیرکاران مجموعه ما، در دوره های آموزشی که برای آنها در نظر گرفته شده است، شرکت کرده و پس از آن اجازه کار به آنها داده می شود. تعمیرکار و تکنسین مجرب باید دارای ویژگی هایی باشد که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های تعمیرکار متخصص در تعمیر یخچال ساید

برای اینکه بتوانیم یک تعمیرکار مجرب را از فرد مبتدی تشخیص دهیم، باید به موارد زیر توجه داشته باشیم.

ارائه خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدماتی که تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید سامسونگ به مشتریان خود ارائه می دهد عبارت است از:

نصب و سرویس ساید بای ساید سامسونگ

برای افزایش عمر مفید ساید بای ساید های سامسونگ، باید هر چند وقت یک بار آن را سرویس نمایید. سرویس ساید سامسونگ، بدین صورت است که تکنسین تمام عیب های جزئی آن را بر طرف می کند تا ساید بای ساید در طولانی مدت دچار مشکل نشود. این کار نه تنها باعث طول عمر ساید شما می شود بلکه به بهتر کار کردن آن نیز کمک می کند.

تعمیرگاه ساید بای ساید سامسونگ

خدمات پس از فروش ساید Samsung

شرکت سامسونگ برای تمامی محصولاتش خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است. این خدمات پس از فروش شامل تعمیر، نصب و سرویس تمامی لوازم خانگی سامسونگ می باشد. اگر ساید شما هم نیاز به تعمیر یا سرویس دارد، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما برای نصب یا تعمیر ساید Samsung شما اعزام شوند.

مشکلات رایجی که برای ساید سامسونگ به وجود می آید

اگر درب مایکروو باز نمی شود، ممکن است لازم باشد اهرم یا دکمه قفل درب را تعمیر یا تعویض کنید. اهرم باز را برای آسیب دیدگی بررسی کنید. اگر اهرم باز شکسته یا آسیب دیده است، آن را تعویض کنید .

چرا ساید سامسونگ صدا می دهد؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای ساید های سامسونگ به وجود می آید، صدا دادن ساید است. برای بر طرف کردن این مشکل شما باید موارد زیر را بررسی نمایید:

قیمت و هزینه تعمیر ساید سامسونگ

هزینه تعمیر یخچال ساید سامسونگ، بسته به مشکل آن می باشد و نمی توان به طور دقیق هزینه آن را مشخص کرد. در برخی از موارد به دلیل خرابی قطعات داخلی ساید، هزینه تعویض قطعات نیز به قیمت نهایی اضافه می شود. همچنین اگر می خواهید از هزینه های دقیق تعمیر اطلاع پیدا کنید می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تماس بگیرید.

نکات مهم برای افزایش عمر مفید ساید Samsung

برای افزایش عمر مفید ساید بای ساید بهتر است نکات زیر را رعایت کنید. این نکات عبارت اند از:

در مجموع شما می توانید با خیالی راحت در خانه تان نشسته و تعمیرکار متخصصی را در منزل اعزام کنید. فقط کافی است با شماره های درج شده در سایت ما تماس بگیرید.

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر ساید سامسونگ

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت تعمیرات لوازم شوینده
کارن منافی
کارن منافی
مدیریت اجرایی
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی