تعمیر جاروبرقی دوو

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی دوو، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات جاروبرقی دوو

یکی از لوازمی که برای تمیز کردن خانه لازم و ضروری است، جاروبرقی می باشد. امروزه با شاغل شدن اکثر بانوان، جاروبرقی کار تمیز کردن خانه را آسان کرده است. بهترین برند جاروبرقی از نظر کارایی و طول عمر، برند دوو است. اما نمی توان از این موضوع چشم پوشی کرد که بهترین برند بازار دچار مشکل نشود. برای تعمیر جاروبرقی دوو شما نیاز به یک تعمیرکار مجرب و خبره دارید. تعمیرکاری که علاوه بر سابقه بالا، مهارت زیادی در تعمیر و سرویس جاروبرقی داشته باشد.

تعمیرگاه جاروبرقی دوو یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز است که با بیش از 20 سال سابقه، تعمیرکاران حرفه ای و مجربی را در اختیار دارد. شما عزیزان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید برای مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعمیر جاروبرقی دوو در تهران

هنگامی که جاروبرقی شما دچار مشکلی می شود، باید به دنبال تعمیرگاهی باشید که به صورت تخصصی آن را تعمیر کند. با شلوغی خیابان های تهران، آلودگی هوا و وجود بیماری های مختلف، پیمودن مسیر های طولانی و حمل جاروبرقی کار دشواری است. همین امر موجب شد تا تعمیرگاه جاروبرقی دوو، برای راحتی و رفاه بیشتر مشتریان، تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهد. خدمات تعمیر جاروبرقی دوو در تهران و در تمامی مناطق 22 گانه ارائه می شود و هیچ محدودیت زمانی و مکانی در تهران ندارد.

برای تعمیرگاه ما فرقی نمی کند که شما در شمال، جنوب، شرق و یا غرب تهران هستید. ما خدمات خود را به صورت گسترده در تمامی مناطق تهران با کمترین هزینه و بالا ترین کیفیت ارائه می دهیم. شما می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در مرکز مشورت نمایید. ما یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در تهران هستیم. از دیگر مزیت های مجموعه دیبا سازان باران، اعزام تعمیرکار متخصص و مجرب در منزل شما می باشد. همچنین تعمیرکار برای ضمانت کار خود و جلب رضایت مشتری، پس از پایان کار برگه گارانتی به شما ارائه می دهد.

تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران

تعمیر تخصصی جاروبرقی دوو در منزل

تعمیرگاه مجاز دیبا، متخصصین خود را به گونه ای آموزش می دهد که قادر اند، تمامی مدل های جاروبرقی دوو از جدید ترین مدل گرفته تا قدیمی ترین مدل، را تعمیر نمایند. لازم به ذکر است که شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه و حمل جاروبرقی ندارید. می توانید در منزل بنشینید و با یک تماس، حرفه ای ترین و مجرب ترین تعمیرکار را در منزل اعزام نمایید. تعمیر جاروبرقی دوو در منزل و زیر نظر خودتان صورت می گیرد. همچنین تمامی قطعاتی که نیاز به تعویض دارند با قطعات اصل و اورجینال جایگزین می شوند.

با خدماتی که مجموعه ما برای شما در نظر گرفته، دیگر نیازی به انتظار های چندین روزه برای تعمیرات جاروبرقی دوو ندارید. تکنسین متخصص ما در منزل، جاروبرقی تان را بهتر از روز اول تعمیر کرده و در کمترین زمان تحویل شما می دهند. فقط کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و یا فرم درخواست تعمیر کار را تکمیل نمایید. پس از ثبت درخواست، تعمیرکار مجرب در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر می شود.

آیا دیباسازان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو است؟

خیر. هنگامی که برای جاروبرقی دوو مشکلی به وجود بیاید، دغدغه پیدا کردن تعمیرگاه مجاز و معتبر اهمیت بالایی پیدا می کند. همین امر موجب شده تعمیرگاه دیباسازان باران، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه بدهد. تعمیرگاه معتبر ما دارای 4 شعبه در سراسر تهران است و به صورت رسمی زیر نظر اتحادیه لوازم خانگی فعالیت می کند. شما عزیزان در هز نقطه ای از تهران و در تمامی ساعات شبانه روز می توانید با تعمیرگاه مجاز ما تماس بگیرید. کارشناسان مستقر در مجموعه ما پس از ثبت درخواست، تکنسین مجرب و متخصصی را به در منزل تان اعزام می کنند. مجموعه ما با بیش از 20 سال سابقه، به صورت تخصصی در زمینه تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی دوو فعالیت می کند. تعمیرگاه ما به عنوان نمایندگی فعالیت نمی کند؛ اما بسیاری از افراد سودجو در بازار با عنوان های نمایندگی و نمایندگی رسمی دوو مشغول به فعالیت هستند و هزینه های بالایی را از مشتریان دریافت می کنند. لازم به ذکر است که بگوییم شما عزیزان برای تماس با نمایندگی رسمی دوو کافی است با شماره های درج شده بر روی کارت گارانتی دستگاه تان تماس بگیرید.

تعمیرگاه جاروبرقی دوو

تعمیرکار جاروبرقی دوو

تعمیر جاروبرقی دوو، کار هرکسی نیست و تنها افرادی قادرند این وسیله را به خوبی تعمیر کنند که از علم و مهارت کافی بر خوردار باشند. پس دقت داشته باشید که اگر تعمیر جاروبرقی تان را به دست افرادی بسپارید که علم و مهارت کافی را در تعمیر، نصب و یا سرویس جاروبرقی ندارند، قطعا جاروبرقی تان مشکلات بیشتری پیدا می کند. همچنین شما باید هزینه بیشتری هم برای آن بپردازید.

برخی از تعمیرگاه ها نیز وجود دارند که برای جلب مشتری، هزینه تعمیرات را بسیار پایین قرار دادند. این تعمیرگاه ها ممکن است هزینه های کمتری را از شما دریافت کنند؛ اما معلوم نیست در جاروبرقی شما از قطعات اصل و فابریک استفاده نمایند. وجود قطعات تقلبی در جاروبرقی موجب می شود که به دیگر قطعات آن آسیب وارد شود و جاروبرقی نیاز دوباره به تعمیر پیدا کند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جای اطمینان به این افراد و تعمیرگاه ها، با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو تماس بگیرید و خیال خود را از ارائه خدمات راحت کنید.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو با در اختیار داشتن تعمیرکاران حرفه ای و با سابقه، تمامی خدمات تعمیر و سرویس جاروبرقی دوو را ارائه می دهد. تعمیرکاران ما با شرکت دوره ای در کلاس های آموزشی، اطلاعات خود را هر چند وقت یک بار به روز می کنند. همچنین این افراد از دانش بالایی برخوردار هستند و از قطعات اصل و فابریک برای جاروبرقی شما استفاده می نمایند. لازم به ذکر است که تلاش تمامی تعمیرکاران ما این است که در صورت لزوم قطعات داخلی جاروبرقی تان را تعمیر کنند تا شما هزینه دیگری را برای تعویض قطعات پرداخت نکنید. برای ارائه خدمات می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

خدمات تعمیر جاروبرقی دوو

مهم ترین خدماتی که تعمیرگاه مجاز دیبا سازان ارائه می دهد عبارت است از:

شما عزیزان می توانید برای آگاهی بیشتر از هزینه ها و نحوه ثبت درخواست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نصب و سرویس جاروبرقی دوو

اکثر افراد هنگامی که برای جاروبرقی مشکلی به وجود می آید آن را نزد تعمیرکار می برند. اما ما پیشنهاد می کنیم که قبل از اینکه مشکلی برای جاروبرقی شما به وجود بیاید، برای سرویس آن با تعمیرگاه مجاز ما تماس بگیرید؛ تا سرویسکاران ما جاروبرقی شما را سرویس نمایند. سرویس جاروبرقی به افزایش کارایی و عمر مفید این وسیله کمک بسزایی می کند. سرویس جاروبرقی را می توانید هر 6 ماه یک بار و یا سالی یک بار انجام دهید.

با این کار نه تنها جاروبرقی شما دیگر نیازی به تعمیر ندارد، بلکه مثل روز اول برای شما کار می کند.

خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو

همان طور که می دانید، دوو یکی از بهترین برند های داخل بازار است که محبوبیت زیادی دارد. شرکت دو برای مشتریان خود خدمات پس از فروشی را در نظر گرفته که آنها می توانند برای نصب، سرویس و تعمیر از این خدمات استفاده کنند. همچنین این شرکت برای جلب اطمینان مشتریان این کار را انجام داده تا آنها با خیالی راحت خرید لوازم برقی خود را انجام دهند. در صورتی که دستگاه شما دارای برگه گارانتی معتبر است، می توانید از خدمات تعمیر جاروبرقی دوو به صورت رایگان استفاده نمایید.

همچنین اگر کارت گارانتی دستگاه را به همراه ندارید، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید؛ چرا که تعمیرگاه دیبا سازان باران هزینه های بسیار پایینی برای ارائه خدمات دریافت می کند.

مشکلات متداول جاروبرقی دوو

مشکلاتی که به صورت متداول برای جاروبرقی دوو به وجود می آید عبارت اند از:

اگر به هر علتی، یکی از مشکلات ذکر شده و یا مشکلات دیگری برای جاروبرقی شما به وجود آمد، بلافاصله با تعمیرگاه جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر جاروبرقی دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
کارن منافی
کارن منافی
مدیریت اجرایی

2 پاسخ

  1. سلام
    نزدیک به هشت ماهه که دارم از جاروبرقی دوو استفاده می کنم. عالی بوده ولی نمیدونم چرا چند روزه که روشنش می کنم صداهای خیلی عجیبی میده. صداها جوریه که قابل تحمل نیست چه مشکلی براش پیش اومده؟ چقدر هزینه تعمیرش میشه؟

    1. سلام وقت بخیر.
      با توجه به اینکه هشت ماهه دارید از جارئبرقی تون استفاده می کنید می تونید از گارانتی استفاده کنید. پس به تعمیرگاه تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید و درخواست سرویس کار بدهید. سرویسکار برای شما تعمیر را انجام می دهد و نگران هزینه نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 12 =