تعمیر جاروبرقی ال جی

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی ال جی، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات جاربرقی ال جی

یکی از اساسی ترین وسایل خانه که خراب شدن آن می تواند موجب اختلال در نظافت خانه شود، جاروبرقی است. اگر زمانی جاروبرقی شما خراب شود و یا بوی سوختگی بدهد، قطعا باید از جارو دستی برای تمیز کردن خانه کمک بگیرید. البته استفاده از جارو دستی برای تمیز کردن خانه چندان کار ساز نیست و باید هرچه سریع تر به تعمیر جاروبرقی ال جی بپردازید. هنگامی که برای جاروبرقی شما مشکلی به وجود می آید، بهتر است قبل از بیخ پیدا کردن کار، فورا با تعمیرگاه جاروبرقی ال جی تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواستتان، در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار مجربی را برای تعمیر جاروبرقی در محل شما اعزام می کنند.

تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران

مجموعه تعمیرات جاروبرقی ال جی، برای راحتی و رفاه مشتریان، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد. ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران به صورت گسترده در تمامی نقاط در دسترس است. بدین صورت که شما می توانید با تماس با مرکز تعمیرات و یا تکمیل فرم درخواست تعمیرات جاروبرقی LG، تکنسین متخصصی را به محل خود اعزام نمایید. مجموعه دیبا پشتیبان آماده ارائه خدمات در تمامی مناطق 22 گانه تهران است. این مجموعه خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن و بالا ترین کیفیت ارائه می دهد.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران

شماره تماس و روش های درخواست تعمیرکار

همان طور که گفتیم، تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ال جی، برای رفاه بیشتر مشتریان، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می نماید. شما می توانید با یکی از روش های زیر درخواست اعزام تعمیرکار در منزل را ثبت نمایید. همچنین پس از ثبت درخواست کمتر از 1 ساعت تعمیرکار در محل حضور پیدا می کند.

در هر منطقه ای از تهران که باشید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید برای تعمیر لوازم خانگی تان با ما تماس بگیرید. ما مشکل شما را در سریع ترین زمان ممکن حل خواهیم کرد.

ویژگی های تعمیرکار جاروبرقی ال جی

تعمیرکارانی که در مجموعه ما استخدام و شروع به کار می کنند، نه تنها از سابقه و تجربه بالایی برخوردارند بلکه کارشان را هم ضمانت می کنند. تا در صورت بروز دوباره مشکل، طبق ضمانت نامه تعمیر جاروبرقی آنان رایگان است. شما عزیزان برای اینکه بتوانید یک تعمیرکار خبره را از یک تعمیرکار تازه کار تشخیص دهید بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

آیا دیباسازان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی است؟

خیر. هنگامی که برای جاروبرقی ال جی مشکلی به وجود بیاید، دغدغه پیدا کردن تعمیرگاه مجاز و معتبر اهمیت بالایی پیدا می کند. همین امر موجب شده تعمیرگاه دیباسازان باران، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه بدهد. تعمیرگاه معتبر ما دارای 4 شعبه در سراسر تهران است و به صورت رسمی زیر نظر اتحادیه لوازم خانگی فعالیت می کند. شما عزیزان در هز نقطه ای از تهران و در تمامی ساعات شبانه روز می توانید با تعمیرگاه مجاز ما تماس بگیرید. کارشناسان مستقر در مجموعه ما پس از ثبت درخواست، تکنسین مجرب و متخصصی را به در منزل تان اعزام می کنند. مجموعه ما با بیش از 20 سال سابقه، به صورت تخصصی در زمینه تعمیر، نصب و سرویس جاروبرقی ال جی فعالیت می کند. تعمیرگاه ما به عنوان نمایندگی فعالیت نمی کند؛ اما بسیاری از افراد سودجو در بازار با عنوان های نمایندگی و نمایندگی رسمی ال جی مشغول به فعالیت هستند و هزینه های بالایی را از مشتریان دریافت می کنند. لازم به ذکر است که بگوییم شما عزیزان برای تماس با نمایندگی رسمی ال جی کافی است با شماره های درج شده بر روی کارت گارانتی دستگاه تان تماس بگیرید.

تعمیرگاه جاروبرقی ال جی

تعمیر جاروبرقی LG در محل

یکی از دغدغه های اشخاصی که در تهران زندگی می کنند، آلودگی هوا و شلوغی خیابان های این شهر است. همین امر موجب می شود که تعمیرکار مناسبی را برای تعمیر موتور جاروبرقی ال جی پیدا نکنند. جاروبرقی ال جی هنگامی که به دست یک تعمیرکار غیر متخصص تعمیر شود، ممکن است مشکلات زیادی را به دنبال داشته باشد. استفاده از قطعات نا مرغوب و تعمیر نامناسب جارو برقی می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به جاروبرقی وارد کند.

همین امر باعث شد تا تعمیرگاه مجاز ما برای حل این مشکلات خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهد تا مشتریان بدون پیمودن راهی، تکنسین متخصصی را در منزل در اختیار داشته باشند. تنها کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خود ثبت نمایید.

تعمیرکار جاروبرقی ال جی

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی، خدمات زیادی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا آنها بدون هیچ دغدغه ای در هر نقطه ای از تهران که حضور داشتند و در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند از خدمات نصب، تعمیر و سرویس مجموعه مجاز ال جی بهره ببرند. خدمات تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ال جی عبارت است از:

نصب و سرویس جاروبرقی ال جی

اگر می خواهید عمر مفید جاروبرقی تان افزایش یابد بهتر است هر 6 ماه و یا هر یک سال آن را سرویس نمایید. سرویس جاروبرقی به صورت دوره ای موجب می شود که تمامی اشکالات کوچک آن بر طرف شده و کارایی آن افزایش یابد. همچنین موجب می شود دیگر نیازی به تعمیر پیدا نکند. سرویس جاروبرقی ال جی بهتر است توسط فردی انجام گیرد که مدرک معتبر از تعمیرگاه مجاز ال جی را داراست.

تعمیرگاه دیبا سازان باران، ارائه خدمات سرویس جاروبرقی را در منزل شما انجام می دهد و شما دیگر نیازی به پیدا کردن تعمیرکار ندارید. همچنین تنها با تماس با شماره های درج شده در سایت می توانید درخواست اعزام سرویس کار را ثبت نمایید.

مشکلات رایج جاروبرقی LG

مشکلات رایجی که ممکن است برای جاروبرقی شما به وجود آید عبارت اند از:

در صورت بروز هر یک از مشکلات می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آنها مشورت بخواهید. این مجموعه در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار متخصصی را برای شما اعزام می کند.

سوالات متداول

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر جاروبرقی ال جی

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی

2 پاسخ

  1. سلام و عرض ادب بنده یک دستگاه جاروبرقی ال جی مدل VB-V320HPL رو دارم هر از گاهی از دستگاه بوی سوختگی حس میکنم راهنمایی بفرمایید تا اگر مشکل جدی است زودتر تعمیرش کنم

    1. سلام و وقت به خیر لطفا درخواست تعمیرات ثبت کنید تا دستگاه بررسی بشه. این موارد نیاز به عیب یابی و بررسی دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =