تعمیر تلویزیون دوو

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس تلویزیون دوو، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیر تلویزیون k28 و D21 دوو

امروزه تلویزیون به یکی از وسایل ضروری در خانه تبدیل شده است. تلویزیون وسیله ای است که در برخی از منازل به طور مداوم روشن است. یکی از بهترین برند های تلویزیون داخل بازار، برند دوو است. این برند به دلیل کارایی و کیفیت بالایی که دارد، به عنوان محبوب ترین برند در بازار شناخته می شود. اما مرغوب ترین تلویزیون هم ممکن است یک روز دچار مشکل شود و به تعمیر نیاز پیدا کند. در این شرایط برای تعمیر تلویزیون دوو به کجا باید مراجعه کنیم؟ تعمیرکار حرفه ای از کجا باید پیدا کنیم؟ به چه کسی برای تعمیرات تلویزیون دوو باید اطمینان کنیم؟

برای پاسخ به این سواالات باید بگوییم، تعمیرگاه مجاز تلویزیون دوو برای رفاه مشتریان، تمامی خدمات را به صورت آنلاین ارائه کرده است. بدین صورت که شما می توانید تنها با یک زنگ و یا پر کردن فرم درخواست، تعمیرکار و تکنسین ماهر و حرفه ای را در محل اعزام کنید. برای مشاوره با کارشناسان مرکز میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون دوو در تهران

فرقی نمی کند که شما در کدام منطقه از تهران سکونت دارید. تعمیرگاه تخصصی دیبا، خدمات خود را به طور گسترده در سراسر تهران ارائه می دهد. تعمیر تلویزیون دوو در تهران به صورت شبانه روزی است و محدودیت زمانی ندارد. شما می توانید در هر نقطه ای از تهران که قرار دارید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. تکنسین متخصص ما در کمتر از 1 ساعت در منزل شما حاضر خواهد شد. البته این نکته را هم متذکر شویم که تعمیرگاه ما اولین و معتبر ترین تعمیرگاه های مجاز دوو در تهران است و اولویت خود را رضایت مشتری قرار داده است.

به همین منظور، حرفه ای ترین و با سابقه ترین تکنسین ها و تعمیرکاران را در مجموعه خود گردآوری کرده است تا شما عزیزان خیالتان از تعمیر اصولی تلویزیون راحت باشد.

تعمیرات تلویزیون دوو در تهران

تعمیرکار تلویزیون دوو

یکی از برترین نقاط قوت تعمیرگاه تلویزیون دوو، تعمیرکاران و تکنسین های مجرب و متخصص آن است. تعمیرکارانی که در این مجموعه مشغول به کار می شوند، مراحل سختی را پشت سر گذاشته اند. تعمیرگاه مجاز تعمیرات تلویزیون دوو برای استخدام این تعمیرکاران، ابتدا آزمون های ورودی سختی را برگزار می کند و پس از آن برای افرادی که در این آزمون ها قبول می شوند، دوره های آموزشی برگزار می کند. در این دوره های آموزشی مهارت افراد سنجیده می شود و آنها اطلاعات خود را در رابطه با لوازم خانگی دوو به روز می کنند. این دوره های آموزشی برای افزایش آگاهی تکنسین ها هر چند وقت یک بار در مجموعه گسترده ما اجرا می شود.

همچنین تمامی تکنسین ها و تعمیرکارانی که به در منزل شما عزیزان اعزام می شوند، پس از پایان کار ، به شما برگه گارانتی ارائه می دهند تا شما خیالتان از تعمیرات اصولی آنها راحت باشد. این برگه بدین صورت است که اگر در مدت زمان مشخصی دستگاه شما دوباره دچار نقص فنی شد، ارائه خدمات تعمیر برای شما به صورت رایگان باشد.

خدمات تعمیر تلویزیون دوو

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو خدمات زیادی را ارائه می دهد که بخشی از آنها عبارت است از:

توجه داشته باشید که با افزایش روز افزون قیمت تلویزیون، تعمیر آن را نباید به دست هر کسی سپرد. اگر شما تعمیر تلویزیون دوو خود را به افرادی بسپارید که هیچ تجربه ای در این زمینه ندارند، قطعا باید هزینه های بیشتری برای تعمیرات تلویزیون دوو خود بدهید. همچنین برخی از مراکز تعمیراتی هم خدمات خود را با قیمت بسیار پایین تر از نرخ مصوب ارائه می دهند. این پایین بودن قیمت ممکن است مشکلات زیادی را در پی داشته باشد؛ چرا که ممکن است از قطعات تقلبی برای تعمیر تلویزیون شما استفاده کنند و یا تعمیرکاری که آن را تعمیر می کند مهارت و تجربه کافی را نداشته باشد.

پس در انتخاب تعمیرگاه دقت لازم و کافی را داشته باشید و فریب افراد سودجو را نخورید.

آیا دیباسازان نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که شاید ذهن شما را به خود درگیر کند، این است که "آیا ما به عنوان نمایندگی لوازم خانگی دوو فعالیت می کنیم یا خیر؟"

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، خیر. تعمیرگاه تخصصی دیبا سازان باران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیر، سرویس و نصب تلویزیون دوو، به صورت رسمی و قانونی زیر نظر اتحادیه لوازم خانگی است. همچنین تعمیرگاه معتبر ما، دارای مجوز های رسمی می باشد و دارای 4 شعبه در نقاط مختلف تهران است؛ اما تعمیرگاه تعمیر تلویزیون دوو به عنوان نمایندگی فعالیت نمی کند و شما برای بر قراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو، باید با شماره تماس درج شده بر روی کارت گارانتی دستگاه تماس بگیرید.

تعمیرگاه تلویزیون دوو

تعمیر تلویزیون Daewoo در محل

یکی از مزیت های تعمیرگاه مجاز دیبا، اعزام تعمیرکار متخصص در محل شما می باشد. امروزه با ترافیک های سنگین، شلوغی خیابان ها و وجود بیماری های مختلف، کمتر کسی برای جستجو تعمیرکار متخصص از خانه بیرون می رود. همین امر موجب شده تا مرکز معتبر دوو خدمات خود را به صورت آنلاین و در محل ارائه دهد. شما می توانید بدون پیمودن مسیر های طولانی در خانه روی مبل بنشینید و با یک تماس و یا پر کردن فرم درخواست، بهترین و مجرب ترین تعمیرکار را در محل اعزام کنید.

با این کار نه تنها لازم نیست که تلویزیون خود را حمل کنید و به تعمیرگاه ببرید، بلکه می توانید بر روی کار تعمیرکار هم نظارت مستقیم داشته باشید. از دیگر مزیت های این روش ارائه برگه گارانتی از سوی تعمیرکار ما می باشد که برای جلب رضایت شما از کار قرار داده شده است.

نصب و سرویس تلویزیون دوو

با توجه به افزایش روز افزون قیمت لوازم برقی، نگهداری و سرویس آنها امری ضروری تلقی شده است. سرویس تلویزیون دوو برای افزایش کارایی و عمر مفید دستگاه می باشد. همچنین این کار موجب می شود که شما دیگر نیازی به تعمیر تلویزیون دوو نداشته باشید. همچنین برخی از افراد تصور می کنند که نصب تلویزیون کار چندان خاصی نیست و نیازی به سرویس کار ندارد. باید بگوییم این طرز فکر اشتباه است؛ چرا که نصاب اطلاعات جامعی را از سیستم تلویزیون دارد و بدون به وجود آمدن مشکلی آن را نصب کرده و تمامی تنظیمات را به شما توضیح می دهد.

خدمات پس از فروش تلویزیون دوو

یکی از محبوب ترین برند های تلویزیون در داخل بازار، برند دوو است. این برند برای رضایت بیشتر مشتریان، برای تمامی محصولاتش خدمات پس از فروش قرار داده است. این خدمات شامل، نصب، سرویس و تعمیر تلویزیون دوو می باشد که مشتریان با ارائه کارت گارانتی معتبر می توانند به طور رایگان از این خدمات استفاده کنند. البته افرادی هم که این کارت را ندارند می توانند با پرداخت هزینه مناسبی از تمامی این خدمات استفاده کنند. برای آگاهی بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

شما می توانید برای اعزام سرویسکار مجرب و خبره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مشکلات رایج در تلویزیون دوو

تلویزیون های دوو ممکن است پس از گذشت چند سال دچار مشکلات فنی شوند. رایج ترین این مشکلات عبارت است از:

خدمات دیگر دیبا سازان باران: تعمیر برد تلویزیون دوو

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر تلویزیون دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
کارن منافی
کارن منافی
مدیریت اجرایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =