تعمیر لباسشویی دوو

برای ارائه خدمات سرویس، نصب و تعمیر لباسشویی دوو، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات لباسشویی دوو

لباسشویی، وسیله ای که امروزه در تمامی خانه ها وجود دارد و کمک بسزایی را به خانم های خانه می کند. همچنین شاغل شدن اکثر بانوان باعث شده است نیاز بیشتری به ماشین لباسشویی دوو پیدا کنند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که اکثر افراد در انتخاب لباسشویی به آن توجه می کنند این است که لباس ها را تمیز بشوید، برنامه های جداگانه برای انواع لباس ها داشته باشد و... . لباسشویی دوو یکی از برند های محبوب در بازار است که تمامی ویژگی ها را داراست و کمتر دچار نقص فنی و مشکل می شود. اما باید بدانیم که بهترین و مرغوب ترین برند لوازم خانگی هم یک روز دچار مشکل می شود. در نتیجه برای تعمیر لباسشویی دوو باید تعمیرگاه مجازی را انتخاب نماییم.

تعمیرگاه دیبا سازان باران یکی از معدود مراکز مجاز تعمیر است که بیش از 20 سال سابقه در تعمیر لباسشویی Daewoo دارد و تمامی خدمات خود را تضمین می کند.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران

هنگامی که لباسشویی تان دچار مشکل می شود، کار شستن لباس ها مختل می شود. حال برای تعمیرات لباسشویی دوو باید به دنبال تعمیرکار باشید. شلوغی خیابان ها، آلودگی هوا و وجود بیماری های مختلف کار شما را دشوار تر می کند. همچنین ممکن است شما تعمیرکاری را که برای تعمیر لباسشویی دوو می آورید، سابقه و تجربه زیادی نداشته باشد و یا با قرار دادن قطعات تقلبی باعث خراب شدن قطعات دیگر لباسشویی تان شود. همین امر موجب شد تا تعمیرگاه لباسشویی دوو خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهد تا شما نیازی به پیمودن مسیر های طولانی در تهران نداشته باشید.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران و در تمامی مناطق 22 گانه در دسترس می باشد. تنها کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی دوو در تهران

روش های اعزام تعمیرکار لباسشویی دوو

یکی از ویژگی هایی که تعمیرگاه مجاز ما را از دیگر مراکز متمایز می کند، اعزام تعمیرکاران متخصص و با سابقه است. تعمیرگاه لباسشویی دوو با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات لباسشویی Daewoo رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد. در نتیجه با استخدام تکنسین های ماهر و مجرب، خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. شما می توانید با یکی از روش های زیر، تعمیرکار متخصصی را در منزل اعزام نمایید.

شما می توانید یکی از روش های ذکر شده را برای اعزام تعمیرکار در محل انتخاب نمایید. همچنین پس از ثبت درخواست، در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار در محل حاضر می شود.

آیا دیباسازان نمایندگی لباسشویی دوو است؟

خیر. تعمیرگاه تخصصی دیبا سازان باران یکی از با سابقه ترین تعمیرگاه های معتبر در بازار است که با مجوز رسمی از اتحادیه لوازم خانگی مشغول به کار است. تعمیرگاه ما به عنوان تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لباسشویی دوو در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی در این حوزه کار نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه لوازم خانگی دوو به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو باید از روی برگه گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است که برخی از سودجویان برای کسب درآمد بیشتر تعمیرگاه خود را با عنوان نمایندگی رسمی در بازار معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالایی را از مشتریان دریافت می نمایند

ویژگی های تعمیرگاه مجاز Daewoo

ویژگی هایی که تعمیرگاه دیبا سازان باران را متمایز از دیگر مراکز می کند عبارت است از:

تمامی این موارد به تعمیرگاه ماشین لباسشویی دوو نسبت به دیگر رقبا برتری می دهد. شما هم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یکی از مشتریان ما باشید.

تعمیرگاه لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو در محل

یکی از مزیت های تعمیرگاه مجاز دوو، ارائه خدمات به صورت آنلاین است. شما می توانید همانطور که در خانه روی مبل نشسته اید، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و بدون صرف هیچ هزینه اضافی و پیمودن مسیری، تعمیرکار متخصصی را در منزل اعزام نمایید. این نکته را به یاد داشته باشید که مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی دوو یکی از معدود تعمیرگاه هایی است که تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و با تجربه خود را در منزل شما عزیزان اعزام می نماید.

گارانتی خدمات ارائه شده

تمامی خدمات ارائه شده در تعمیرگاه مجاز دیبا سازان دارای گارانتی تعمیر می باشد که در صورت به وجود آمدن مشکل با وجود گارانتی خدمات به صورت رایگان ارائه می شود.

تعمیر در سریع ترین زمان

تعمیرکاران ما پس از ثبت درخواست تعمیر در سریع ترین زمان و با هماهنگی قبلی با مشتری در محل حاضر شده و اقدامات لازم را جهت سرویس ، نصب و تعمیر لباسشویی دوو انجام می دهند.

خدمات تعمیر لباسشویی Daewoo

خدماتی که تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو ارائه می دهد عبارت است از:

شما می توانید برای بهره مندی از خدمات، با کارشناسان ما در مرکز تماس بگیرید.

خدمات دیگر دیبا سازان باران: تعمیر برد لباسشویی دوو

مرکز تعمیر لباسشویی دوو در غرب تهران

یکی از ویژگی های برتر مرکز تعمیر دیبا سازان باران، این است که در تمامی نقاط تهران دارای شعبه می باشد. ساکنین غرب تهران می توانند برای دسترسی راحت تر به تعمیرگاه ما، با شماره های موجود در شعبه غرب تماس بگیرند. تعمیر لباسشویی دوو در غرب تهران توسط کارشناسان ما به صورت 24 ساعته صورت می پذیرد. هدف ما از این کار، راحتی و رفاه مشتریان در غرب تهران می باشد. شما می توانید با نزدیک ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در کمترین زمان خودشان را به محل برسانند.

تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

با توجه به اینکه انتقال دستگاه به تعمیرگاه و نمایندگی دوو کار سختی می باشد؛ به همین خاطر ما برای راحتی بیشتر مشتریان خود در شرق تهران، شعبه رسمی در این منطقه تاسیس کرده ایم. ساکنین شرق تهران می توانند با شماره های مرکز رسمی ما در این منطقه تماس بگیرند. البته تعمیرگاه ما پس از ثبت درخواست شما، تعمیرکار متخصصی را به محل اعزام می نمایند. تعمیر لباسشویی دوو در شرق تهران برای تمامی ساکنان آن به صورت 24 ساعته در دسترس می باشد.

تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در شمال تهران

خرابی ماشین لباسشویی دوو از مشکلات رایجی است که ممکن است برای هر فردی به وجود آید. اگر محل زندگی شما واقع در شمال تهران است و لباسشویی تان با مشکل و خرابی روبرو شده است، باید هرچه سریع تر با نزدیک ترین شعبه تعمیر ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید. یکی از شعبات رسمی تعمیرگاه ما برای راحتی شما عزیزان واقع در شمال تهران می باشد. تنها کافی است برای تعمیر لباسشویی دوو در شمال تهران با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت خودشان را به محل برسانند.

مرکز تعمیر لباسشویی دوو در جنوب تهران

اگر شما واقع در جنوب تهران هستید و به دنبال مرکز تعمیرات لباسشویی Deawoo در جنوب تهران می گردید، کافی است در سایت ما با شعب جنوب تهران تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در کمترین زمان خودشان را به محل میرسانند. با این وجود شما دیگر نیازی به پیمودن مسیر های طولانی برای انتقال دستگاه و یا پیدا کردن مرکز تعمیر مجاز ندارید.

نصب و سرویس ماشین لباسشویی دوو

افرادی که ماشین لباسشویی دوو را خریداری می کنند، تصور می کنند که نصب این دستگاه کار سختی نیست و خودشان آن را نصب می کنند. این در صورتی است که نصب ماشین لباسشویی دوو باید توسط یک سرویس کار مجرب و ماهر صورت گیرد. یکی دیگر از سوالاتی که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول می کند، افزایش عمر مفید لباسشویی است. برای اینکه در طول دوره مصرف، لباسشویی تان نیازی به تعمیر نداشته باشد و همچنین عمر مفید آن افزایش یابد بهتر است هر چند مدت یک بار آن را سرویس نمایید.

سرویس لباسشویی دوو بدین صورت است که تمامی مشکلات جزئی آن توسط سرویس کار بر طرف می شود و مثل روز اول برای شما کار می کند.

خدمات پس از فروش لباسشویی دوو

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که برند دوو داراست، ارائه خدمات پس از فروش است. ما به عنوان اولین تعمیرگاه مجاز دوو، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی دوو را ارائه می دهیم. تنها کافی است شما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. در صورتی که دستگاه شما دارای کارت گارانتی معتبر است، ارائه کلیه خدمات به شما رایگان خواهد بود. در غیر این صورت هم تمامی خدمات با هزینه ای پایین و مناسب انجام می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو

هنگامی که ماشین لباسشویی دچار مشکل می شود، اولین سوالی که در ذهن افراد به وجود می آید، هزینه های تعمیرات لباسشویی دوو است. یکی از مهم ترین سوالاتی که مشتریان از کارشناسان و تعمیرکاران ما می پرسند این است که هزینه تعمیر لباسشویی دوو چقدر می شود؟

برای پاسخ به این سوال، لازم است بگوییم که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تا زمانی که مشکل آن به صورت کامل مشخص نشود، عدد مشخصی ندارد؛ چرا که برخی از اوقات مشکل دستگاه شما بسیار کوچک است و با عیب یابی رفع می شود اما برخی از اوقات نیز مشکل بسیار حاد است با بررسی سطحی قابل حل نیست. به همین خاطر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو به صورت دقیق مشخص نیست.
البته مجموعه ما زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران می باشد و تمامی هزینه های آن نرخ ثابت و مقرون به صرفه ای دارد. علاوه بر این، کیفیت کار تعمیرکاران ما قطعا موجب رضایت شما عزیزان خواهد شد. پس از این باب هیچ نگرانی نداشته باشید.

قبل از هر چیزی باید بگوییم که اگر با تعمیرگاه لباسشویی دوو تماس بگیرید، هیچ نگرانی از این باب نخواهید داشت؛ زیرا تعمیرگاه ما نرخ معین و مناسبی برای ارائه خدمات داراست و تمامی خدمات را با کیفیتی بالا و تضمین شده به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید برای آگاهی از هزینه ها با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در مرکز مشورت نمایید.

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو

در این بخش شما می توانید بررسی های اولیه را برای ماشین لباسشویی خود انجام دهید. با عیب یابی لباسشویی دوو می توانید مشکل را به تعمیرکار ما شرح دهید. البته تکنسین متخصص ما، عیب یابی دستگاه را دوباره انجام می دهد تا از مشکل به وجود آمده مطمئن شود.

تعمیر تخصصی لباسشویی دوو

با افزایش روز افزون قیمت لوازم خانگی دوو، پیدا کردن تعمیرکار و تعمیرگاه تخصصی این دستگاه بسیار مهم و حائز اهمیت شده است. زمانی که دستگاه شما دچار نقص فنی شود، برای رفع این مشکل باید ماشین لباسشویی خود را به نمایندگی های معتبر یا مراکز تعمیر معتبر بسپارید. به همین خاطر بهتر است که برای عدم نگرانی از رفع نشدن مشکل از تعمیرگاهی که لوازم خانگی خود را به آن می سپارید اطمینان حاصل نمایید که به صورت تخصصی تعمیرات لباسشویی دوو را انجام می دهند. تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی دوو در تعمیرگاه مجاز ما نیز زیر نظر تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب صورت می پذیرد. برای اعزام تعمیرکار از مرکز ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تعمیرکاران ما با عیب یابی تخصصی دستگاه شما، هزینه های حدودی آن را برآورد کرده و شروع به تعمیر دستگاه شما می نمایند. دانش و مهارت بالای تکنسین های ما، موجب شده است که مشتریان دیگر نگرانی از باب خرابی دوباره دستگاه نداشته باشند.

نکات لازم در نگهداری ماشین لباسشویی دوو

برای جلوگیری از خرابی لباسشویی دوو، کافی است تا نکات ذکر شده در این بخش را رعایت نمایید. کارشناسان ما با تجربه ای که دارا هستند، این نکات را برای شما عزیزان ارائه کرده اند.

 • تراز بودن پایه های دستگاه و قرارگیری آن در محلی صاف
 • قراردادن دستگاه نزدیک به پریز برق، شیر آب و فاضلاب
 • عدم قرارگیری دستگاه در محل هایی که رطوبت، سرما، گرمای بیش از حد وجود دارد.
 • رعایت فاصله دستگاه از دیوار. این فاصله باید در حدود 5 الی 6 سانتی متر باشد
 • انتخاب برنامه مناسب با جنس لباس ها
 • عدم تغییر ولوم دستگاه در اواسط اجرای برنامه
 • برای تغییر برنامه شستشو بهتر است ابتدا یک بار دستگاه را خاموش و سپس برنامه جدیدی را انتخاب نمایید
 • هنگامی که از دستگاه تان استفاده نمی کنید، بهتر است که شیر تغذیه آب آن را ببندید
 • پس از خارج کردن لباس ها از دستگاه، بهتر است برای خشک کردن لاستیک از یک دستمال خشک استفاده کنید و به خوبی آن قسمت را تمیز نمایید
 • در صورتی که لباسهای پرزدار را در دستگاه قرار دادید، پس از اتمام شستشو فیلتر را به خوبی تمیز کنید
 • هر چند وقت یکبار بررسی کنید که شیر خروجی مسدود نشده باشد
 • هر 3 ماه یا 6 ماه یکبار لباسشویی تان را جرمگیری کنید
 • پس از اتمام برنامه های شستشو حتما درب لباسشویی را باز بگذارید تا درون آن خشک شود
 • بهتر است محفظه جاپودری را هرچند وقت یکبار تمیز کنید
 • بهتر است از دستگاه به صورت مداوم و پشت سر هم استفاده نکنید

با رعایت این نکات، نقص فنی در لباسشویی دوو کمتر به وجود می آید و عمر مفید دستگاه بیشتر می شود.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی Deawoo

هنگامی که ماشین لباسشویی تان دچار مشکل و نقص فنی می شود، شما باید برای رفع این نقص فنی، دستگاه تان را عیب یابی نمایید. عیب یابی ماشین لباسشویی دوو یکی از مهم ترین مسائل در تعمیر و رفع مشکل می باشد؛ چرا که تعمیرکار باید در ابتدای کار مشکل را به درستی تشخیص دهد. به همین خاطر در این موضوع تجربه و مهارت تعمیرکار بسیار حائز اهمیت می باشد.

برخی از مشکلاتی که برای دستگاه شما ممکن است به وجود آید عبارت است از:

 • سر و صدای زیاد لباسشویی
 • لرزش های غیر طبیعی دستگاه
 • نشتی آب در لباسشویی
 • عدم ورود آب به مخزن پودر دستگاه

سر و صدای زیاد لباسشویی

در صورتی که لباسشویی شما مدت زمانی است که سر و صدای غیر طبیعی می دهد، شما باید با بررسی موارد زیر بررسی کنید که این مشکل از چه چیزی می تواند باشد و در صورتی که توانایی بر طرف کردن آن مشکل را دارید اقدام به تعمیر لباسشویی دوو نمایید. در صورتی هم که توانایی تعمیر آن را ندارید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 • این صدا ممکن است به علت گیر کردن سوزن یا شیئ دیگری در پمپ یا درام دستگاه باشد. برای رفع این مشکل بهتر است دستگاه را خاموش کرده و این شیئی را خارج نمایید.
 • در صورتی که لباسشویی تان تراز نباشد و در سطح صافی قرار نگرفته باشد، موجب به وجود آمدن صدای غیر طبیعی می شود.
 • در صورتی که اتصالات موتور دستگاه دچار نقص فنی شده باشد مانند پارگی تسمه و… شما باید دستگاه را باز کرده و علت این مشکل را پیدا کنید.
 • در صورتی که لباس ها به صورت نامنظم در دستگاه قرارداده شده باشند، دستگاه شما صدا های غیر طبیعی از خود می دهد.

لرزش های غیر طبیعی دستگاه

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما به وجود آید، لرزش های غیر طبیعی و زیاد است. در برخی از مواقع این لرزش ها موجب تکان خوردن های شدید لباسشویی می شود. برای اینکه بتوانید این مشکل را بررسی و رفع نمایید موارد زیر را چک کنید.

 • در صورتی که پیچ های اتصالات یا مهر و موم های دستگاه باز شده باشند ،موجب لرزش و تکان خوردن دستگاه می شوند
 • در صورتی که پایه های لباسشویی تراز نباشند و به درستی بر روی زمین قرار نگرفته باشند، موجب لرزش و تکان های شدید دستگاه می شوند.
 • در صورتی که لباس های داخل دستگاه به صورت متعادل چیده نشده باشند، لباسشویی لرزش های شدید خواهد داشت.

نشتی آب در لباسشویی

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای لباسشویی دوو به وجود آید، نشتی آب از آن است. نشتی آب از لباسشویی ممکن است علت های گوناگونی داشته باشد که عبارت است از:

 • شل شدن لوله های ورودی آب و لوله تخلیه آب دستگاه می توان موجب نشتی آب از لباسشویی شود.
 • انسداد لوله های تخلیه آب و یا سوراخ شدن آنها
 • استفاده بیش از حد از مواد شوینده نیز می تواند موجب نشتی آب از دستگاه شود.

عدم ورود آب به مخزن پودر دستگاه

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در ماشین لباسشویی های دوو به وجود آید، عدم ورود آب به مخزن دستگاه می باشد. این مشکل زمانی به وجود می آید که شما مدت زمان زیادی از دستگاه استفاده کرده اید و رسوبات جمع شده موجب انسداد راه ورودی آب شده اند. برای رفع این مشکل، کافی است جاپودری را بیرون آورده و آن را به خوبی تمیز نمایید.

سوالات متداول​

جهت ثبت درخواست تعمیر لباسشویی دوو با چه شماره ای باید تماس بگیریم؟

شما می توانید با شماره 47278-021 جهت ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس لباسشویی دوو در تماس باشید.

آیا تعمیر لباسشویی دوو دارای تضمین و گارانتی است؟

بله تمامی خدمات تعمیر، نصب و سرویس دارای تضمین و گارانتی می باشند.

آیا تعمیرکار جهت اعزام هماهنگی های لازم را با مشتری انجام می دهد؟

بله تمامی تعمیرکاران و تکنسین های ما آموزش های لازم را دیده اند و قبل از اعزام به محل، با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو چگونه محاسبه می شود؟

تعمیرگاه معتبر ما جهت رضایت شما عزیزان خدمات خود را با کمترین هزینه و کیفیت بالا ارائه می دهد. توجه داشته باشید که هزینه های تعمیر لوازم خانگی از سوی اتحادیه تعمیرکاران تعیین می شود و نرخ ثابتی دارد، با این حال باز هم تعمیرگاه ما کمترین هزینه را برای تعمیر اساسی و درست لوازم خانگی دریافت می کند.

مقالات مرتبط

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر لباسشویی دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی

4 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید
  خواستم یه تشکر ویژه از تمامی تکنسین های این مجموعه بکنم چون خیلی خدمات تعمیراتشون خوب بود. پس از تماس سر وقت به محل اومدن. ممنونم واقعا مشکل لباسشویی من حل شد و به خوبی داره کار می کنه.

 2. سلام خدمت کارشناسان خوب این مجموعه.
  نزدیک به 6 ساله که ماشین لباسشویی دوو داریم و خیلی هم راضی بودیم. الان برنامش بهم ریخته و بعد از شست و شوی کامل لباس ها، آب وارد ماشین میشه و لباس ها بو می گیرند. هر بار مجبورم بعد از آبکشی فلکه آب رو ببندم. چیکار کنیم که این مشکل حل بشه. واقعا خسته کننده شده برامون.

  1. سلام وقتتون بخیر.
   نگران نباشید خیلی سریع مشکل شما حل می شود. کاری که باید بکنید این است که با تعمیرگتخ تعمیر ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید تا سرویسکار ماه به منزل شما بیاید و دستگاه تان را از نزدیک و با دقت عیب یابی کند. حدس ما این است که عیب از برد دستگاه می باشد ولی باز هم بدون بررسی ماشین لباسشویی شما نمی شود تصمیم گرفت. با شماره های مندج در همین سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =