تعمیر لباسشویی دوو

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس لباسشویی دوو، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو

لباسشویی، وسیله ای که امروزه در تمامی خانه ها وجود دارد و کمک بسزایی را به خانم های خانه می کند. همچنین شاغل شدن اکثر بانوان باعث شده است نیاز بیشتری به ماشین لباسشویی دوو پیدا کنند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که اکثر افراد در انتخاب لباسشویی به آن توجه می کنند این است که لباس ها را تمیز بشوید، برنامه های جداگانه برای انواع لباس ها داشته باشد و... . لباسشویی دوو یکی از برند های محبوب در بازار است که تمامی ویژگی ها را داراست و کمتر دچار نقص فنی و مشکل می شود. اما باید بدانیم که بهترین و مرغوب ترین برند لوازم خانگی هم یک روز دچار مشکل می شود. در نتیجه برای تعمیر لباسشویی دوو باید تعمیرگاه مجازی را انتخاب نماییم.

تعمیرگاه دیبا سازان باران یکی از معدود مراکز مجاز تعمیر است که بیش از 20 سال سابقه در تعمیر لباسشویی Daewoo دارد و تمامی خدمات خود را تضمین می کند.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران

هنگامی که لباسشویی تان دچار مشکل می شود، کار شستن لباس ها مختل می شود. حال برای تعمیرات لباسشویی دوو باید به دنبال تعمیرکار باشید. شلوغی خیابان ها، آلودگی هوا و وجود بیماری های مختلف کار شما را دشوار تر می کند. همچنین ممکن است شما تعمیرکاری را که برای تعمیر لباسشویی دوو می آورید، سابقه و تجربه زیادی نداشته باشد و یا با قرار دادن قطعات تقلبی باعث خراب شدن قطعات دیگر لباسشویی تان شود. همین امر موجب شد تا تعمیرگاه لباسشویی دوو خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهد تا شما نیازی به پیمودن مسیر های طولانی در تهران نداشته باشید.

تعمیر لباسشویی دوو در تهران و در تمامی مناطق 22 گانه در دسترس می باشد. تنها کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی دوو در تهران

روش های اعزام تعمیرکار لباسشویی دوو

یکی از ویژگی هایی که تعمیرگاه مجاز ما را از دیگر مراکز متمایز می کند، اعزام تعمیرکاران متخصص و با سابقه است. تعمیرگاه لباسشویی دوو با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات لباسشویی Daewoo رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد. در نتیجه با استخدام تکنسین های ماهر و مجرب، خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. شما می توانید با یکی از روش های زیر، تعمیرکار متخصصی را در منزل اعزام نمایید.

شما می توانید یکی از روش های ذکر شده را برای اعزام تعمیرکار در محل انتخاب نمایید. همچنین پس از ثبت درخواست، در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار در محل حاضر می شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو

تعمیرگاه تخصصی دیبا سازان باران یکی از با سابقه ترین تعمیرگاه های معتبر در بازار است که با مجوز رسمی از اتحادیه لوازم خانگی مشغول به کار است. تعمیرگاه ما به عنوان تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لباسشویی دوو در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. توجه داشته باشید که ما به عنوان نمایندگی در این حوزه کار نمی کنیم و زیر نظر اتحادیه لوازم خانگی دوو به صورت رسمی و قانونی خدمات خود را ارائه می دهیم. شما برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دووباید از روی برگه گارانتی که در داخل دستگاه وجود دارد، با این مراکز در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است که برخی از سودجویان برای کسب درآمد بیشتر تعمیرگاه خود را با عنوان نمایندگی رسمی در بازار معرفی می کنند و با این عنوان هزینه های بالایی را از مشتریان دریافت می نمایند

تعمیرگاه لباسشویی دوو

ویژگی های تعمیرگاه مجاز Daewoo

ویژگی هایی که تعمیرگاه دیبا سازان باران را متمایز از دیگر مراکز می کند عبارت است از:

تمامی این موارد به تعمیرگاه ماشین لباسشویی دوو نسبت به دیگر رقبا برتری می دهد. شما هم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یکی از مشتریان ما باشید.

خدمات تعمیر لباسشویی Daewoo

خدماتی که تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو ارائه می دهد عبارت است از:

شما می توانید برای بهره مندی از خدمات، با کارشناسان ما در مرکز تماس بگیرید.

خدمات دیگر دیبا سازان باران: تعمیر برد لباسشویی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل

یکی از مزیت های تعمیرگاه مجاز دوو، ارائه خدمات به صورت آنلاین است. شما می توانید همانطور که در خانه روی مبل نشسته اید، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و بدون صرف هیچ هزینه اضافی و پیمودن مسیری، تعمیرکار متخصصی را در منزل اعزام نمایید. این نکته را به یاد داشته باشید که مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی دوو یکی از معدود تعمیرگاه هایی است که تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و با تجربه خود را در منزل شما عزیزان اعزام می نماید.

نصب و سرویس ماشین لباسشویی دوو

افرادی که ماشین لباسشویی دوو را خریداری می کنند، تصور می کنند که نصب این دستگاه کار سختی نیست و خودشان آن را نصب می کنند. این در صورتی است که نصب ماشین لباسشویی دوو باید توسط یک سرویس کار مجرب و ماهر صورت گیرد. یکی دیگر از سوالاتی که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول می کند، افزایش عمر مفید لباسشویی است. برای اینکه در طول دوره مصرف، لباسشویی تان نیازی به تعمیر نداشته باشد و همچنین عمر مفید آن افزایش یابد بهتر است هر چند مدت یک بار آن را سرویس نمایید.

سرویس لباسشویی دوو بدین صورت است که تمامی مشکلات جزئی آن توسط سرویس کار بر طرف می شود و مثل روز اول برای شما کار می کند.

خدمات پس از فروش لباسشویی دوو

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که برند دوو داراست، ارائه خدمات پس از فروش است. ما به عنوان اولین تعمیرگاه مجاز دوو، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی دوو را ارائه می دهیم. تنها کافی است شما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. در صورتی که دستگاه شما دارای کارت گارانتی معتبر است، ارائه کلیه خدمات به شما رایگان خواهد بود. در غیر این صورت هم تمامی خدمات با هزینه ای پایین و مناسب انجام می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو

هنگامی که ماشین لباسشویی دچار مشکل می شود، اولین سوالی که در ذهن افراد به وجود می آید، هزینه های تعمیرات لباسشویی دوو است. قبل از هر چیزی باید بگوییم که اگر با تعمیرگاه لباسشویی دوو تماس بگیرید، هیچ نگرانی از این باب نخواهید داشت؛ زیرا تعمیرگاه ما نرخ معین و مناسبی برای ارائه خدمات داراست و تمامی خدمات را با کیفیتی بالا و تضمین شده به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید برای آگاهی از هزینه ها با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در مرکز مشورت نمایید.

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو

در این بخش شما می توانید بررسی های اولیه را برای ماشین لباسشویی خود انجام دهید. با عیب یابی لباسشویی دوو می توانید مشکل را به تعمیرکار ما شرح دهید. البته تکنسین متخصص ما، عیب یابی دستگاه را دوباره انجام می دهد تا از مشکل به وجود آمده مطمئن شود.

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر لباسشویی دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی