تعمیر ظرفشویی ال جی

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس ظرفشویی ال جی، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی، محصولی کاربردی برای بانوان است که امروزه می توان آن را با برند های مختلف در بازار دید. با مدرن شدن زندگی ها و افزایش مشغله های کاری، ظرفشویی به وسیله ای کاربردی در آشپزخانه تبدیل شده است. البته نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که شستن ظرف های چرب و کثیف به مرور زمان خسته کننده می شود. در این هنگام ماشین ظرفشویی ال جی به کمک بانوان می آید. با افزایش مصرف بانوان از این وسیله، نیاز به تعمیر و سرویس آن نیز در تهران بیشتر می شود. همین امر موجب شد که ما برای رفاه حال مشتریان خود، خدماتمان را به صورت آنلاین ارائه دهیم.

هنگامی که ماشین ظرفشویی خراب می شود، قطعا ظرف های تمیز شسته نمی شوند و لکه های چربی بر روی آنان باقی می ماند. این مشکل برای همه ما کلافه کننده است مخصوصا هنگامی که مهمان های زیادی داریم؛ اما جای نگرانی نیست؛ چرا که ما کار تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را برای شما آسان کرده ایم. فقط با یک تماس می توانید یک تکنسین مجرب و با سابقه را در اختیار داشته باشید.

تعمیر ظرفشویی LG در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران، کار سختی است؛ زیرا شما علاوه بر پیدا کردن تعمیرکار متخصص باید ترافیک و شلوغی های پایتخت را نیز تحمل کنید. همه این ها به کنار، اگر فردی که خود را تعمیرکار ظرفشویی ال جی معرفی کرده است، تخصص کافی را در تعمیر این وسیله ضروری نداشته باشد چه باید کرد؟ و یا اگر در تعمیر آن از قطعات تقلبی و غیر اورجینال استفاده کند چه می شود؟ چگونه به تخصص و مهارت آن فرد می توان اطمینان کرد؟

همه این ها مشکلاتی است که ممکن است برای شما به وجود آید. تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تمام سعی خود را کرده است تا پاسخ جامعی به این سوالات بدهد و ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی را برای شما آسان کند. همچنین بستری را مهیا کرده است تا با خیال راحت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تان را به ما بسپارید. همان طور که می دانید امروزه قیمت لوازم برقی مثل ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و... بسیار افزایش یافته و نمی توان برای تعمیر این وسایل ضروری به هرکسی اطمینان کرد.

تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیرگاه ظرفشویی ال جی توانسته خدمات خود را به صورت آنلاین و با اعزام تعمیرکار در منزل ارائه دهد. همچنین این مجموعه با گردآوری بهترین و با تجربه ترین تکنسین ها و همچنین آموزش دوباره آنان، این اطمینان خاطر را به شما می دهد که تعمیر ظرفشویی تان بدون هیچ نقصی انجام می شود.

تعمیر ظرفشویی ال جی در منزل

از آنجایی که ماشین ظرفشویی یک وسیله کاربردی در آشپزخانه است، هنگامی که دچار نقص فنی می شود، باید آن را نزد تعمیرگاه مجاز و معتبر ببریم. دیبا سازان باران یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می باشد که با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی در خدمت شماست. مجموعه ما متشکل از کارشناسان با سابقه و متخصص است تا بتوانند هرچه سریع تر به محل اعزام شده و مشکل دستگاه شما را عیب یابی و آن را حل نمایند.

همچنین از ویژگی های مثبت این مجموعه می توان به هزینه مناسب و اعزام تعمیرکار به محل اشاره کرد. متخصصان ما در مجموعه برای کاهش هزینه ها، تلاش خود را بر روی تعمیر قطعات ظرفشویی می گذارند تا حتی الامکان شما هزینه ای را برای تعویض قطعات پرداخت نکنید. همچنین تعمیرکاران و تکنسین های ما برای جلب رضایت شما، کار تعمیر ظرفشویی ال جی را ضمانت می کنند و در پایان کار برگه ضمانت را تحویل شما می دهند.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان، پیدا کردن تعمیرگاه معتبر و مجازی است که بتوانند لوازم خانگی شان را به آن بسپارند. تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران، یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز تعمیر ظرفشویی ال جی است که مجوز رسمی از اتحادیه لوازم خانگی را داراست. تعمیرگاه ما، دارای 4 شعبه معتبر در سراسر تهران می باشد و برای رفاه حال مشتریان خود، خدمات تعمیر، نصب و سرویس ظرفشویی ال جی را به صورت آنلاین ارائه می دهد. مجموعه ما تعمیرکار و تکنسین متخصص را به محل شما اعزام می کند و تکنسین ما تمامی خدمات را در حضور شما انجام می دهد و پس از اتمام کار، برگه ضمانت تعمیر را به شما ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که برخی از سودجویان در این بازار، با عنوان های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی، بسیاری از افراد را فریب می دهند و هزینه های زیادی را از آنها دریافت می نمایند. تعمیرگاه مجاز ما با عنوان نمایندگی ال جی، خدمات خود را ارائه نمی دهد. همچنین مشتریان می توانند برای ارتباط با نمایندگی رسمی ال جی، با شماره های درج شده بر روی کارت گارانتی داخل دستگاه شان تماس بگیرند.

تعمیرگاه ظرفشویی ال جی

مراحل درخواست تعمیرکار از مرکز مجاز

برای اینکه بتوانیم تعمیرکار متخصص و مجربی را برای تعمیر ظرفشویی LG به در منزل اعزام کنیم، باید یکی از این راه را انتخاب نماییم:

شما با استفاده از این روش ها می توانید درخواست اعزام تعمیرکار در محل را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، تعمیرکار ما در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر می شود.

ویژگی های تعمیرگاه ظرفشویی ال جی

مهم ترین و اولین ویژگی تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران، تعمیر در محل است. مجموعه ما برای رفاه بیشتر، بستری را فراهم کرده تا بتوانید با ثبت درخواست اعزام تعمیرکار به صورت آنلاین، تعمیر ظرفشویی LG در منزل صورت گیرد. بدین صورت شما هیچگونه معطلی برای تعمیر ظرفشویی نداشته و در کمترین زمان می توانید دوباره از آن استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های تعمیرگاه مجاز ما، استفاده از قطعات اصل و اورجینال در ظرفشویی است. برخی از مراکز تعمیر با گرفتن کمترین هزینه، قطعات غیر اصل و تقلبی را در ظرفشویی شما قرار می دهند که با گذشت زمان این قطعه به دیگر قطعات داخلی ظرفشویی آسیب می رساند. پس شما فریب پایین بودن هزینه قطعات را نخورید؛ چرا که ممکن است هزینه های بیشتری را برای شما به وجود آورد.

سومین ویژگی نیز، استفاده از تکنسین ها و تعمیرکاران حرفه ای است. تعمیرکارانی که مدارک معتبر از تعمیرگاه های مجاز دارند تا شما بتوانید با خیالی آسوده به آنان اطمینان کنید.

تعمیرکار تخصصی ظرفشویی ال جی

یک تعمیرکار تخصصی برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی باید ویژگی های زیر را دارا باشد:

خدمات تعمیر ظرفشویی LG

مرکز تعمیرات ظرفشویی ال جی خدمات زیر را با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می دهد:

سرویس و نصب ظرفشویی ال جی

یکی از لوازمی که در اکثر آشپزخانه ها می توان آن را دید، ماشین ظرفشویی است. همان طور که می دانید برند ال جی یکی از برند های معروف در بازار می باشد که انواع ماشین های ظرفشویی را تولید کرده است. اکثر خانواده ها به دلیل کیفیت و کارایی بالایی که ظرفشویی ال جی دارد، این برند را خریداری می کنند. این وسیله کاربردی ممکن است پس از کارکرد مداوم دچار نقص فنی شود که کاملا طبیعی می باشد و جای نگرانی ندارد. البته خراب شدن ظرفشویی کمی ناراحت کننده است؛ چرا که ظرف های کثیف را باید خودمان بشوییم. همچنین دستگاه دیگر ظرف ها را آن طور که باید نمی شوید.

البته راه حلی که می توان با استفاده از آن طول عمر مفید ظرفشویی را افزایش داد، سرویس دوره ای آن است. شما می توانید برای افزایش کیفیت ظرفشویی و همچنین افزایش طول عمر آن هر 6 ماه یک بار آن را سرویس نمایید. با سرویس کردن این وسیله کاربردی، از به وجود آمدن مشکلات احتمالی برای آن جلوگیری می شود و تمامی نقص های جزئی آن نیز بر طرف می شود. پس پیشنهاد ما به شما عزیزانی که به صورت مداوم از این وسیله استفاده می کنید این است که ظرفشویی خود را هر چند وقت یکبار سرویس نمایید تا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های تعمیر نباشید.

خدمات پس از فروش ظرفشویی ال جی

برند ال جی برای تمامی مشتریان خود خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. این خدمات شامل تعمیر لوازم خانگی ال جی می باشد. شما می توانید پس از خرید ظرفشویی ال جی با مرکز ما تماس بگیرید تا نصب و سرویس دستگاهتان توسط متخصصین ما انجام شود.

مشکلات متداول ظرفشویی LG

چنانچه ظرفشویی شما با مشکلات زیر روبرو شده است در اسرع وقت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشکلات رایج ظرفشویی ال جی

پر تکرار ترین علت خرابی ماشین ظرفشویی ال جی

قطعا برای شما هم پیش آمده که ظرفشویی تان پس از مدتی دچار مشکلات فنی شود و یا ارور هایی بر روی پنل کنترلی آن نمایش داده شود. مشکلات فنی که برای ظرفشویی ال جی به وجود می آید، نیازمند عیب یابی تخصصی تکنسین می باشد تا مشکل به درستی تشخیص داده شده و رفع شود. مشکلات رایجی که برای ظرفشویی ال جی به وجود می آید را در ادامه به صورت جامع بررسی می نماییم؛ اما قبل از آن بهتر است که با برنامه های ظرفشویی LG  آشنا شویم.

آشنایی با برنامه های ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از رایج ترین سوالات که برای افرادی که از ظرفشویی استفاده می کنند، این است که دکمه های روی پنل کنترلی ظرفشویی ال جی چه کارایی دارد؟ چگونه برنامه های ظرفشویی را به درستی اجرا کنیم؟ هر برنامه ای که بر روی دستگاه است چه کاری انجام می دهد؟

برنامه های روی پنل کنترلی ظرفشویی ال جی عبارت است از:

برنامه

عملکرد

Quick & Dry

برنامه شستشوی سریع به همراه خشک کن

Quick

برنامه شستشوی سریع

Auto

برنامه شستشوی اتوماتیک با توجه به میزان کثیفی ظروف

Eco

برنامه شستشوی اقتصادی و مقرون به صرفه

Care

برنامه شستشوی با بخار برای ظروف حساس

Dual Spray

برنامه شستشوی دوگانه جهت شستشوی متفاوت در طبقات

Power

برنامه شستشوی قدرتمند با بخار

Rinse

برنامه انتخاب حالات آبکشی

Child Lock

برنامه قفل کودک

Spray

برنامه انتخاب قدرت اسپری آب

Half Load

برنامه انتخاب تک یا دو طبقه برای شستشو

Delay Start

برنامه دکمه انتخاب زمان تاخیر در شستشو

کد های خطا و ارور ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما نیز به وجود آید، ارور های ماشین ظرفشویی ال جی می باشد. وجود کد خطا یا ارور هایی که بر روی پنل ظرفشویی تان نمایش داده می شود، به راحتی قابل حل می باشد؛ تنها کافی است شما با نحوه رفع ارور های ماشین ظرفشویی آشنا باشید.

 • ارور PE: این ارور هنگامی بر روی صفحه نمایش ظرفشویی نمایان می شود که جریان برق ایراداتی داشته باشد.
 • ارور CL: این ارور هنگامی که قفل کودک فعال باشد بر روی دستگاه نمایش داده می شود.
 • ارور HE: این ارور هنگامی بر روی دستگاه نمایش داده می شود که مدار گرمایشی ظرفشویی دچار نقص فنی شده باشد.

در صورتی که می خواهید از دیگر ارور های ماشین ظرفشویی ال جی آگاهی داشته باشید و راه رفع آنها را بدانید می توانید مقاله ارور های ماشین ظرفشویی را مطالعه نمایید.

علت تمیز نشستن ظرف ها در ماشین ظفشویی ال جی

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ال جی به وجود آید، تمیز نشستن ظروف است. سوالی که اکثر افراد از مشاورین  و کارشناسان ما می پرسند این است که چرا ماشین ظرفشویی ال جی ظرف ها را تمیز نمی شوید؟

برای پاسخ به این سوال بای بگوییم، علت های مختلفی وجود دارد که موجب شسته نشدن ظرف ها در داخل ظرفشویی می شود. برخی از دلایل شسته نشدن ظروف در ظرفشویی عبارت است از:

 • استفاده از شوینده های نامرغوب
 • عدم استفاده از جلا دهنده در دستگاه
 • فاسد شدن مواد شوینده مورد استفاده در دستگاه
 • استفاده بیش از حد از نمک ظرفشویی

علت های بیشمار دیگری نیز می تواند موجب تمیز نشستن ظروف شود که برای مطالعه کامل آن می توانید مقاله دلایل تمیز نشستن ظرف ها در ماشین ظرفشویی را مطالعه نمایید. همچنین می توانید جهت تعمیر ظرفشویی ال جی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

باقی ماندن لکه و چربی بر روی ظرف ها در ظرفشویی ال جی

علت های دیگری که موجب باقی ماندن لک و چربی بر روی ظروف داخل ظرفشویی می شود عبارت است از:

 • عدم آشغالگیری مناسب ظروف
 • فاصله افتادن بین شستن ظرف ها در ظرفشویی
 • خشک شدن لکه های چربی که موجب تمیز نشدن آنها می شود
 • عدم باز شدن درب جاپودری در ظرفشویی
 • نامناسب چیدن ظروف در دستگاه
 • انتخاب برنامه نامناسب
 • گرفتگی فیلتر دستگاه

شما عزیزان می توانید جهت آگاهی از چگونگی چیدن ظروف در ظرفشویی مقاله نحوه چیدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی را مطالعه نمایید.

کدر و مات شدن ظرف ها در ظرفشویی ال جی

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی های ال جی به وجود آید، کدر و مات شدن طرف ها در دستگاه است. کدر شدن ظروف در ماشین ظرفشویی می تواند علت های گوناگونی داشته باشد که کارشناسان ما این موضوع را به صورت جامع  بررسی نموده اند. برخی از علت های کلی کدر شدن ظرف ها در دستگاه عبارت است از:

 • نامرغوب بودن مایع شستشو ظرف ها و یا فاسد شدن آن
 • کیفیت پایین جلا دهنده و یا عدم استفاده از آن در دستگاه
 • انتخاب نامناسب درجه جلا دهنده نسبت به مایع شستشو

در صورتی که موفق به  رفع این مشکل نشدید می توانید برای تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی LG با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی به وجود آید، خشک نشدن ظروف در آن است. علت های خشک نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی ال جی عبارت است از:

 • معمولا در برنامه های Quick و Prewash دستگاه قادر به خشک کردن ظروف نمی باشد.
 • در صورتی که ظرفشویی در پروسه شستشو ظروف ارور یا کد خطا بدهد، ظرف ها خشک نخواهند شد.
 • توجه داشته باشید که پس از اتمام کار دستگاه باید درب آن را باز نمایید تا بخار آب موجود در ظرفشویی خارج شود.
 • ظرف هایی که گود هستند را به صورت مایل در دستگاه قرار دهید.
 • استفاده از مایع جلادهنده در دستگاه

در صورتی که تمامی موارد ذکر شده را بررسی نمودید و باز هم موفق به رفع این مشکل نشدید می توانید مقاله خشک نکردن ظروف در ماشین ظرفشویی را مطالعه نمایید.

علت بوی بد در ماشین ظرفشویی ال جی

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری از افراد را آزار می دهد، بوی بد و نامطبوع داخل ظرفشویی ال جی است. این بوی نامطبوع می تواند علت های گوناگونی داشته باشد که با برطرف کردن آن می توانید این بو را از بین ببرید. برای رفع بوی بد داخل دستگاه می توانید از کمی سرکه سفید استفاده نمایید. سرکه را داخل ظرفی ریخته و در داخل ظرفشویی قرار دهید و برنامه ECO را اجرا کنید. پس از اتمام کار دستگاه، بوی بد داخل آن به صورت کامل رفع شده است.

علت دیگری که ممکن است موجب بوی بد داخل دستگاه شود، مسدود شدن فیلتر تخلیه ظرفشویی می باشد. با تمیز کردن فیلتر، به راحتی مشکل را رفع نمایید. بهتر است برای اینکه ظرفشویی تان به صورت کامل جرم گیری شود از قرص ها و پودر های جرمگیری استفاده کنید.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی صدا می دهد؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ال جی به وجود آید، سر و صدای بیش از حد آن است. معمولا ظرفشویی های ال جی سر و صدای زیادی را از خودشان نمی دهند؛ در نتیجه هنگام وقوع چنین مشکلی بهتر است بلافاصله با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. علت هایی که می تواند موجب سر و صدای غیر طبیعی دستگاه شما شود عبارت است از:

 • تراز نبودن دستگاه و تکان خوردن آن بر روی سطح می تواند سر و صدا ایجاد کند
 • نحوه چیدن غلط ظروف در دستگاه
 • فشار زیاد آب هنگام آبفشانی کردن ظروف
 • گیر کردن بازو های آبپاش به ظرف های داخل دستگاه
 • صدای طبیعی پمپ ظرفشویی در زمان تخلیه

در صورتی که موارد ذکر شده را در ظرفشویی بررسی کردید؛ اما مشکل حل نشد، می توانید با مطالعه مقاله عیب یابی ماشین ظرفشویی و روش های رفع مشکل آن، مشکل را شناسایی و رفع نمایید.

علت بوی سوختگی ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از نگران کننده ترین مشکلاتی که ممکن است برای ظرفشویی به وجود آید، بوی سوختگی از آن است. توجه داشته باشید که هنگام به وجود آمدن این مشکل بهتر است دستگاه را خاموش کرده و با مرکز تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی LG تماس بگیرید. این مشکل هنگامی به وجود می آید که ژلاتینی که بر روی برد دستگاه قرار گرفته است در پروسه کار کردن ظرفشویی، گرم شود و بوی سوختگی از خود بدهد. همچنین ممکن است علت این بو مربوط به عایقی باشد که دور کابین قرار گرفته است.

اگر شما هر یک از مشکلات ذکر شده را مشاهده کردید، از ظرفشویی استفاده نکنید و در اسرع وقت با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. در صورتی که به این مشکلات توجهی نکنید، ممکن است به دیگر قطعات ظرفشویی تان آسیب وارد شود و هزینه های تعمیر آن افزایش یابد. پس از ثبت درخواست تان در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار ظرفشویی LG در محل حاضر می شود و نقص دستگاه شما را برطرف می نماید.

شما عزیزان می توانید از طریق شماره 47278-021 با مجموعه ما در تماس باشید. همچنین می توانید  درخواست تعمیر خود را به راحتی با پر کردن فرم مربوطه در داخل سایت ثبت نمایید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، پس از عیب یابی دستگاه توسط تکنسین مجرب ما تعیین می شود؛ چرا که ممکن است دستگاه شما نیاز ببه تعویض قطعات و یا تعمیر داشته باشد.

تمامی هزینه های تعمیر نرخ ثابتی دارد و توسط اتحادیه تعمیرکاران ارائه می شود.

تمامی تعمیرکاران مجموعه ما، قبل از مراجعه به محل، هماهنگی های لازم را با مشتری انجام می دهند.

تمامی تعمیرکاران و متخصصین ما به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند. تنها کافی است درخواست خود را از طریق شماره های درج شده در سایت و یا فرم مربوطه ثبت نمایید.

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر ظرفشویی ال جی

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی