تعمیر ظرفشویی دوو

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس ظرفشویی دوو، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو

یکی دیگر از لوازمی که در خانه به کمک بانوان آمده است، ماشین ظرفشویی می باشد. ماشین ظرفشویی در شستن حجم زیاد ظرف ها مخصوصا مواقعی که مهمان های زیادی به خانه می آیند، کمک بسزایی به بانوان می کند. اما برای انتخاب برند ماشین ظرفشویی شما باید ویژگی هایی مثل کم مصرف بودن، تمیز شستن ظرف ها، کارایی بالا، استهلاک کم، کار کردن مداوم و... را در نظر بگیرید. در میان تمامی برند های ظرفشویی، تنها برند دوو است که تمامی این ویژگی ها را با هم داراست. البته این نکته را هم باید در نظر بگیریم که تمامی لوازم برقی پس از مدتی دچار نقص فنی می شوند و نیاز به تعمیر دارند. همچنین برای تعمیر ظرفشویی دوو بهتر است با تعمیرگاه تخصص دیبا تماس بگیرید.

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

معیوب شدن ظرفشویی مشکل چندان بزرگی نیست. این مشکل هنگامی بزرگ می شود که تعداد ظرف های نشسته در خانه افزایش پیدا می کند. اینجا تصمیم با شماست که ساعت ها پای ظرفشویی بایستید و آنها را بشویید و یا با یک زنگ تعمیرکار متخصصی را به خانه بیاورید تا به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بپردازد. اعزام تعمیرکار در محل یکی از مهم ترین مزیت های مجموعه ما می باشد که برای رفاه حال مشتریان راه اندازی شده است.

شما می توانید روی صندلی خود بنشینید و با یک تماس، تعمیرکار متخصص و مجربی را به محل تان اعزام کنید. همچنین دیگر نیازی به پیمودن راه های طولانی برای یافتن تعمیرکار قابل اطمینان ندارید.

تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ممکن است برای خیلی از افراد اتفاق افتاده باشد که تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، لباسشویی و... را به دست مراکزی سپرده اند که از قطعات تقلبی در دستگاه استفاده کرده و یا دستگاه را به طور مناسب تعمیر نکرده است. همچنین ممکن است چند روز و یا چند هفته برای تعمیر آن از شما وقت بگیرند. تعمیرگاه ظرفشویی دوو برای رفاه حال مشتریان خود و همچنین بهره مندی آنان از بهترین و با کیفیت ترین خدمات، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی دوو را به صورت آنلاین ارائه کرده است.

همچنین تعمیرگاه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با ارائه برگه گارانتی تمامی خدمات خود را ضمانت می کند. این کار فقط و فقط برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز است. همچنین مجموعه دیبا سازان باران از قطعات اصل و اورجینال برای ظرفشویی شما استفاده می کند تا نه تنها موجب افزایش طول عمر دستگاه شما شود، بلکه کارایی دستگاه را نیز افزایش دهد.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان، پیدا کردن تعمیرگاه معتبر و مجازی است که بتوانند لوازم خانگی شان را به آن بسپارند. تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران، یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز تعمیر ظرفشویی دوو است که مجوز رسمی از اتحادیه لوازم خانگی را داراست. تعمیرگاه ما، دارای 4 شعبه معتبر در سراسر تهران می باشد و برای رفاه حال مشتریان خود، خدمات تعمیر، نصب و سرویس ظرفشویی دوو را به صورت آنلاین ارائه می دهد. مجموعه ما تعمیرکار و تکنسین متخصص را به محل شما اعزام می کند و تکنسین ما تمامی خدمات را در حضور شما انجام می دهد و پس از اتمام کار، برگه ضمانت تعمیر را به شما ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که برخی از سودجویان در این بازار، با عنوان های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو، بسیاری از افراد را فریب می دهند و هزینه های زیادی را از آنها دریافت می نمایند. تعمیرگاه مجاز ما با عنوان نمایندگی دوو، خدمات خود را ارائه نمی دهد. همچنین مشتریان می توانند برای ارتباط با نمایندگی رسمی دوو، با شماره های درج شده بر روی کارت گارانتی داخل دستگاه شان تماس بگیرند.

تعمیرگاه ظرفشویی دوو

تعمیر ظرفشویی دوو در محل

یکی از مهم ترین اهداف تعمیرگاه ظرفشویی دوو، جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. همین امر موجب شده تا مجموعه ما با ارائه خدمات با کیفیت رضایت تمامی مشتریان را به دست آورد. همچنین برای راحتی بیشتر شما عزیزان تمامی خدمات را به صورت آنلاین و در محل ارائه کرده است. در این صورت شما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. تکنسین ما در کمتر از 1 ساعت در محل تان حاضر خواهد شد.

روش های اعزام تعمیرکار ظرفشویی دوو

شما عزیزان می توانید برای اعزام تعمیرکار ظرفشویی دوو با استفاده از روش های زیر درخواست خود را ثبت نمایید:

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از تهران که هستید، با یک تماس تعمیرکار متخصصی را اعزام نمایید. با این روش شما دیگر نیازی به حمل و جابجایی ظرفشویی و همچنین زمان چند روزه برای تعمیر ندارید.

چرا دیبا سازان را انتخاب کنیم؟

مجموعه دیبا سازان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات ظرفشویی دوو و همچنین ارائه خدمات با کیفیت، رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کرده است. تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی دوو با ارائه برگه گارانتی، کار تعمیرکاران خود را تضمین می کند. بدین صورت که اگر در مدت زمان مشخصی دستگاه دوباره دچار نقص فنی شود، ارائه خدمات تعمیر به صورت رایگان می باشد. این مجموعه، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را با سرعت و دقت بالا انجام میدهد. همچنین از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند تا کارایی دستگاه تان افزایش یابد.

این مجموعه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در تمامی نقاط تهران در دسترس همگان قرار داده است. همچنین مهم ترین ویژگی این تعمیرگاه مجاز، وجود تعمیرکاران مجرب و متخصص است.

ویژگی های تعمیرکار ظرفشویی Daewoo

نصب و سرویس ماشین ظرفشویی دوو

بیشتر افراد این تصور را دارند که حتما باید لوازم خانگی شان دچار مشکلی شود تا برای تعمیر آن با تعمیرگاه مجاز دوو تماس بگیرند؛ اما باید بگوییم اینطور نیست. سرویس لوازم خانگی به خصوص ماشین ظرفشویی، بدین صورت است که تمامی مشکلات جزئی آن بر طرف شده و عمر مفید آن افزایش پیدا می کند. با فزایش عمر مفید ظرفشویی دیگر نیازی به تعمیر اساسی آن ندارید. همچنین نصب ماشین ظرفشویی کاری تخصصی است و نباید توسط افراد دیگری صورت گیرد.

تعمیرکار ظرفشویی دوو

حساسیت بالای ظرفشویی دوو موجب می شود که کار تعمیر آن را به هر فردی نسپاریم. قطعا تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط فردی که تخصص و تجربه بالایی دارد و علم این کار را داراست، در مقایسه با فردی که به تازگی این کار را شروع کرده قابل مقایسه نمی باشد. تعمیرگاه مجاز ما برای استخدام تعمیرکاران، دوره های آموزشی و آزمون های متعددی را برگزار می کند و افرادی که در این آزمون ها و دوره های آموزشی موفق شوند، استخدام می کند. روش های سختگیرانه تعمیرگاه ظرفشویی دوو به این دلیل است که اولویت خود را رضایت مشتری قرار داده است.

خدمات از فروش ظرفشویی دوو

یکی از بهترین خدماتی که برند دوو برای مشتریان خود قرار داده است، خدمات پس از فروش ظرفشویی دوو می باشد. خدمات پس از فروش بدین صورت است که مشتریان با همراه داشتن کارت گارانتی معتبر می توانند از خدمات نصب و تعمیر به صورت رایگان استفاده نمایند. البته اگر هم کارت گارانتی دستگاه را ندارید، می توانید با تعمیرگاه ظرفشویی دوو تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش ما بهره مند شوید. هزینه های تعمیرگاه مجاز ما پایین و بسیار مناسب است و تمامی مناطق 22 گانه تهران را نیز در بر می گیرد.

مشکلات رایج ظرفشویی دوو

هنگامی که ظرفشویی شما دچار مشکلات زیر می شود، با بررسی موارد گفته شده، در صورتی که مشکل حل نشد با تعمیرگاه تخصصی ما تماس بگیرید.

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر ظرفشویی دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی