تعمیر ظرفشویی دوو

برای ارائه خدمات سرویس، نصب و تعمیر ظرفشویی دوو، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات ظرفشویی دوو

یکی دیگر از لوازمی که در خانه به کمک بانوان آمده است، ماشین ظرفشویی می باشد. ماشین ظرفشویی در شستن حجم زیاد ظرف ها مخصوصا مواقعی که مهمان های زیادی به خانه می آیند، کمک بسزایی به بانوان می کند. اما برای انتخاب برند ماشین ظرفشویی شما باید ویژگی هایی مثل کم مصرف بودن، تمیز شستن ظرف ها، کارایی بالا، استهلاک کم، کار کردن مداوم و... را در نظر بگیرید. در میان تمامی برند های ظرفشویی، تنها برند دوو است که تمامی این ویژگی ها را با هم داراست. البته این نکته را هم باید در نظر بگیریم که تمامی لوازم برقی پس از مدتی دچار نقص فنی می شوند و نیاز به تعمیر دارند. همچنین برای تعمیر ظرفشویی دوو بهتر است با تعمیرگاه تخصص دیبا تماس بگیرید.

تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

معیوب شدن ظرفشویی مشکل چندان بزرگی نیست. این مشکل هنگامی بزرگ می شود که تعداد ظرف های نشسته در خانه افزایش پیدا می کند. اینجا تصمیم با شماست که ساعت ها پای ظرفشویی بایستید و آنها را بشویید و یا با یک زنگ تعمیرکار متخصصی را به خانه بیاورید تا به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بپردازد. اعزام تعمیرکار در محل یکی از مهم ترین مزیت های مجموعه ما می باشد که برای رفاه حال مشتریان راه اندازی شده است.

شما می توانید روی صندلی خود بنشینید و با یک تماس، تعمیرکار متخصص و مجربی را به محل تان اعزام کنید. همچنین دیگر نیازی به پیمودن راه های طولانی برای یافتن تعمیرکار قابل اطمینان ندارید.

تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ممکن است برای خیلی از افراد اتفاق افتاده باشد که تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، لباسشویی و... را به دست مراکزی سپرده اند که از قطعات تقلبی در دستگاه استفاده کرده و یا دستگاه را به طور مناسب تعمیر نکرده است. همچنین ممکن است چند روز و یا چند هفته برای تعمیر آن از شما وقت بگیرند. تعمیرگاه ظرفشویی دوو برای رفاه حال مشتریان خود و همچنین بهره مندی آنان از بهترین و با کیفیت ترین خدمات، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی دوو را به صورت آنلاین ارائه کرده است.

همچنین تعمیرگاه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو با ارائه برگه گارانتی تمامی خدمات خود را ضمانت می کند. این کار فقط و فقط برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز است. همچنین مجموعه دیبا سازان باران از قطعات اصل و اورجینال برای ظرفشویی شما استفاده می کند تا نه تنها موجب افزایش طول عمر دستگاه شما شود، بلکه کارایی دستگاه را نیز افزایش دهد.

آیا دیباسازان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو است؟

خیر. یکی از دغدغه های اصلی مشتریان، پیدا کردن تعمیرگاه معتبر و مجازی است که بتوانند لوازم خانگی شان را به آن بسپارند. تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران، یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز تعمیر ظرفشویی دوو است که مجوز رسمی از اتحادیه لوازم خانگی را داراست. تعمیرگاه ما، دارای 4 شعبه معتبر در سراسر تهران می باشد و برای رفاه حال مشتریان خود، خدمات تعمیر، نصب و سرویس ظرفشویی دوو را به صورت آنلاین ارائه می دهد. مجموعه ما تعمیرکار و تکنسین متخصص را به محل شما اعزام می کند و تکنسین ما تمامی خدمات را در حضور شما انجام می دهد و پس از اتمام کار، برگه ضمانت تعمیر را به شما ارائه می دهد.

توجه داشته باشید که برخی از سودجویان در این بازار، با عنوان های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو، بسیاری از افراد را فریب می دهند و هزینه های زیادی را از آنها دریافت می نمایند. تعمیرگاه مجاز ما با عنوان نمایندگی دوو، خدمات خود را ارائه نمی دهد. همچنین مشتریان می توانند برای ارتباط با نمایندگی رسمی دوو، با شماره های درج شده بر روی کارت گارانتی داخل دستگاه شان تماس بگیرند.

تعمیرگاه ظرفشویی دوو

تعمیر ظرفشویی دوو در محل

یکی از مهم ترین اهداف تعمیرگاه ظرفشویی دوو، جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. همین امر موجب شده تا مجموعه ما با ارائه خدمات با کیفیت رضایت تمامی مشتریان را به دست آورد. همچنین برای راحتی بیشتر شما عزیزان تمامی خدمات را به صورت آنلاین و در محل ارائه کرده است. در این صورت شما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. تکنسین ما در کمتر از 1 ساعت در محل تان حاضر خواهد شد.

روش های اعزام تعمیرکار ظرفشویی دوو

شما عزیزان می توانید برای اعزام تعمیرکار ظرفشویی دوو با استفاده از روش های زیر درخواست خود را ثبت نمایید:

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر نقطه ای از تهران که هستید، با یک تماس تعمیرکار متخصصی را اعزام نمایید. با این روش شما دیگر نیازی به حمل و جابجایی ظرفشویی و همچنین زمان چند روزه برای تعمیر ندارید.

چرا دیبا سازان را انتخاب کنیم؟

مجموعه دیبا سازان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات ظرفشویی دوو و همچنین ارائه خدمات با کیفیت، رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کرده است. تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی دوو با ارائه برگه گارانتی، کار تعمیرکاران خود را تضمین می کند. بدین صورت که اگر در مدت زمان مشخصی دستگاه دوباره دچار نقص فنی شود، ارائه خدمات تعمیر به صورت رایگان می باشد. این مجموعه، تعمیر ظرفشویی دوو را با سرعت و دقت بالا انجام میدهد. همچنین از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند تا کارایی دستگاه تان افزایش یابد.

این مجموعه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در تمامی نقاط تهران در دسترس همگان قرار داده است. همچنین مهم ترین ویژگی این تعمیرگاه مجاز، وجود تعمیرکاران مجرب و متخصص است.

ویژگی های تعمیرکار ظرفشویی Daewoo

نصب و سرویس ماشین ظرفشویی دوو

بیشتر افراد این تصور را دارند که حتما باید لوازم خانگی شان دچار مشکلی شود تا برای تعمیر آن با تعمیرگاه مجاز دوو تماس بگیرند؛ اما باید بگوییم اینطور نیست. سرویس لوازم خانگی به خصوص ماشین ظرفشویی، بدین صورت است که تمامی مشکلات جزئی آن بر طرف شده و عمر مفید آن افزایش پیدا می کند. با فزایش عمر مفید ظرفشویی دیگر نیازی به تعمیر اساسی آن ندارید. همچنین نصب ماشین ظرفشویی کاری تخصصی است و نباید توسط افراد دیگری صورت گیرد.

تعمیرکار ظرفشویی دوو

حساسیت بالای ظرفشویی دوو موجب می شود که کار تعمیر آن را به هر فردی نسپاریم. قطعا تعمیر ظرفشویی دوو توسط فردی که تخصص و تجربه بالایی دارد و علم این کار را داراست، در مقایسه با فردی که به تازگی این کار را شروع کرده قابل مقایسه نمی باشد. تعمیرگاه مجاز ما برای استخدام تعمیرکاران، دوره های آموزشی و آزمون های متعددی را برگزار می کند و افرادی که در این آزمون ها و دوره های آموزشی موفق شوند، استخدام می کند. روش های سختگیرانه تعمیرگاه ظرفشویی دوو به این دلیل است که اولویت خود را رضایت مشتری قرار داده است.

خدمات از فروش ظرفشویی دوو

یکی از بهترین خدماتی که برند دوو برای مشتریان خود قرار داده است، خدمات پس از فروش ظرفشویی دوو می باشد. خدمات پس از فروش بدین صورت است که مشتریان با همراه داشتن کارت گارانتی معتبر می توانند از خدمات نصب و تعمیر به صورت رایگان استفاده نمایند. البته اگر هم کارت گارانتی دستگاه را ندارید، می توانید با تعمیرگاه ظرفشویی دوو تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش ما بهره مند شوید. هزینه های تعمیرگاه مجاز ما پایین و بسیار مناسب است و تمامی مناطق 22 گانه تهران را نیز در بر می گیرد.

مشکلات رایج ظرفشویی دوو

هنگامی که ظرفشویی شما دچار مشکلات زیر می شود، با بررسی موارد گفته شده، در صورتی که مشکل حل نشد با تعمیرگاه تخصصی ما تماس بگیرید.

عیب یابی ظرفشویی دوو دیبا سازان

ظرفشویی های دوو نیز زمانی دچار نقص های فنی ساده و حاد می شوند که با بررسی و عیب یابی به صورت کامل این مشکلات رفع می شود. برخی از رایج ترین مشکلات ظرفشویی که با بررسی و عیب یابی قابل رفع کردن می باشند عبارت است از:

 • استفاده نکردن دستگاه از مواد شوینده
 • نشتی آب دستگاه
 • وجود صدای غیر طبیعی از دستگاه
 • وجود لک بر روی ظروف داخل ظرفشویی
 • کار نکردن ماشین ظرفشویی
 • خشک نشدن ظروف در دستگاه
 • تخلیه نکردن آب دستگاه
 • ظرفشویی آبگیری نمی کند
 • بوی نامطبوع داخل ظرفشویی
 • خوب نشستن ظروف توسط دستگاه
در صورت عدم رفع مشکل می توانید برای تعمیر ظرفشویی دوو با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

استفاده نکردن دستگاه از مواد شوینده

یکی از رایج ترین سوالاتی که مشتریان از کارشناسان ما می پرسند این است که چرا ظرفشویی از مواد شوینده استفاده نمی کند؟ چه کار هایی باید برای تعمیرات ظرفشویی دوو برای این مشکل انجام داد؟

برای ربع این مشکل کافی است نکات زیر را بررسی کنید:

 • در صورتی که مواد شوینده به درستی وارد مخزن نشده باشد.
 • باز نشدن درب مواد شوینده به علت وجود رسوبات در آن
 • در صورت استفاده از قرص باید بررسی کنید که جا قرصی دستگاه جرم نگرفته باشد
 • نامرغوب بودن مواد شوینده

نشتی آب دستگاه

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای ظرفشویی به وجود آید، نشتی آب از آن است. شاید برای شما هم سوال باشد که چرا ماشین ظرفشویی دوو نشتی آب دارد؟ برای تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی دوو چه کاری باید انجام دهیم؟

برای رفع این مشکل کافی است موارد زیر را بررسی نمایید:

 • بررسی کردن شلنگ تخلیه و پمپ دستگاه تا در صورت وجود انسداد، پارگی و یا پیچ خوردگی آن را بر طرف نمایید.
 • پوسیدگی شیلنگ تخلیه دستگاه
 • خرابی پمپ تخلیه دستگاه که باید توسط تکنسین بررسی شود

وجود صدای غیر طبیعی از دستگاه

از دیگر مشکلاتی که موجب می شود شما دستگاه تان را عیب یابی نمایید، این است که ظرفشویی صدای غیر طبیعی می دهد. قطعا برای شما هم سوال است که علت بروز صدای بیش از حد و ناهنجار در ظرفشویی چیست؟ برای رفع این مشکل و تعمیر ظرفشویی DEAWOO چه کاری باید انجام دهیم؟

برای رفع این مشکل کافی است که موارد زیر را بررسی نمایید:

 • خرابی بلبرینگ های دستگاه بر اثر فشار زیاد
 • خرابی پولی قرقره که ممکن است پوسیده و یا ترک خورده باشد
 • خرابی بلبرینگ های موتور که موجب ایجاد صدا در دستگاه می شود
 • خرابی پمپ تخلیه
 • گیر کردن ظروف به بازو های آبپاش

وجود لک بر روی ظروف داخل ظرفشویی

یکی از کلافه کننده ترین مشکلاتی که ممکن است برای ظرفشویی دوو به وجود آید، ماندن لک بر روی ظروف داخل دستگاه است. قطعا برای شما هم جای سوال است که چرا بر روی ظروف داخل دستگاه لکه های سفید باقی مانده؟

برای رفع این مشکل کافی است که موارد زیر را بررسی نمایید:

 • استفاده از مواد شوینده مرغوب
 • انتخاب درست برنامه شستشو ظروف
 • استفاده از نمک مخصوص ظرفشویی
 • استفاده از مایع جلادهنده در دستگاه

کار نکردن ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما به وجود آید، کار نکردن و روشن نشدن آن است. یکی از نگران کننده ترین مشکلاتی که می تواند برای هر دستگاهی به وجود آید، روشن نشدن آن می باشد. در صورت وقوع این مشکل شما کافی است، موارد زیر را بررسی نمایید. در صورتی که مشکل حل نشد، می توانید برای تعمیر ظرفشویی دوو با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این رابطه صحبت نمایید.

 • کمبود فشار آب ورودی
 • خرابی پریز برق دستگاه یا قطع فیوز
 • بسته بودن شیر ورودی آب به دستگاه
 • پیچ و خم داشتن شیلنگ های پشت دستگاه

خشک نشدن ظروف در دستگاه

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای ظرفشویی های دوو به وجود آید، خشک نکردن ظروف در داخل دستگاه است. قطعا در چنین مواقعی برای شما این سوال به وجود می آید که چرا ظروف داخل دستگاه خشک نشده؟ برای تعمیر ظرفشویی دوو و حل شدن این مشکل چه کاری باید انجام دهیم؟

 • در صورتی که یکی از قطعات المنت گرمایی دستگاه خراب شده باشد
 • خرابی کلاهک شوینده دستگاه و یا خرابی مخزن آب کشی می تواند علت به وجود آمدن این مشکل باشد
 • انتخاب برنامه ای که مرحله خشک کردن را ندارد
 • خرابی پمپ تخلیه دستگاه
 • خرابی ترمینال های المنت گرمایی دستگاه

برای عیب یابی ظرفشویی  Deawoo بهتر است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از تکنسین های ما بخواهید که این مشکل را بررسی نمایید.

تخلیه نکردن آب دستگاه

یکی دیگر از مشکلات رایجی که برای ظرفشویی به وجود می آید، عدم تخلیه آب است. این مشکل یکی از کلافه کننده ترین مشکلات دستگاه می باشد که با بررسی موارد زیر می توان آن را رفع نمود.

 • گیر کردن شی در پمپ تخلیه دستگاه
 • گرفتگی و انسداد شیلنگ های تخلیه
 • عدم نصب درست شیلنگ تخلیه

ظرفشویی آبگیری نمی کند

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما به وجود آید، آبگیری نکردن آن است. هنگام بروز این مشکل بهتر است موارد زیر را بررسی کرده و در صورت بر طرف نشدن مشکل با متخصصین ما در مجموعه دیبا سازان باران تماس بگیرید.

 • خرابی شیر برقی دستگاه
 • بسته بودن شیر اصلی آب
 • ه درستی بسته نشدن درب دستگاه
 • خرابی سنسور یا هیدروستات دستگاه
 • خرابی سوئیچ شناور
در صورتی که مشکل به وجود آمده بر طرف نشد، می توانید برای تعمیرات ظرفشویی دوو با شماره های موجود در سایت 

بوی نامطبوع داخل ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای دستگاه شما به وجود آید، بوی نامطبوع داخل ظرفشویی است. برای رفع این مشکل کافی است موارد زیر را بررسی نمایید.

 • کثیف بودن فیلتر داخل دستگاه
 • وجود چربی و مواد غذایی داخل ظرفشویی که باید آن را تمیز نمایید
 • استفاده از بوگیر در دستگاه
 • جرم گیری هر چند وقت یکبار دستگاه

سوالات متداول​

چگونه با تعمیرگاه دیباسازان تماس بگیریم؟

شما عزیزان می توانید از طریق شماره 47278-021 با مجموعه ما در تماس باشید. همچنین می توانید درخواست تعمیر خود را به راحتی با پر کردن فرم مربوطه در داخل سایت ثبت نمایید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، پس از عیب یابی دستگاه توسط تکنسین مجرب ما تعیین می شود؛ چرا که ممکن است دستگاه شما نیاز به تعویض قطعات و یا تعمیر داشته باشد. تمامی هزینه های تعمیر نرخ ثابتی دارد و توسط اتحادیه تعمیرکاران ارائه می شود.

آیا تعمیرکاران در زمان مقرر در محل حاضر می شوند؟

تمامی تعمیرکاران مجموعه ما، قبل از مراجعه به محل، هماهنگی های لازم را با مشتری انجام می دهند.

ساعت کاری تعمیرگاه دیبا سازان چه زمانی است؟

تمامی تعمیرکاران و متخصصین ما به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند. تنها کافی است درخواست خود را از طریق شماره های درج شده در سایت و یا فرم مربوطه ثبت نمایید.

مقالات مرتبط

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر ظرفشویی دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هجده =