تعمیر کولرگازی ال جی

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس کولرگازی ال جی، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات کولرگازی ال جی

اسپیلت یا کولر گازی در تابستان های گرم تهران، یک وسیله ضروری به حساب می آید. کولرگازی ال جی یکی از بهترین برند های اسپیلت محسوب می شود، چرا که علاوه بر کارایی بالا کمتر دچار نقص فنی می شود. البته تمامی لوازم برقی با وجود کیفیت بالایشان، ممکن است یک روز دچار نقص فنی شوند. نقص فنی کولرگازی آن هم وسط تابستان، فاجعه است و باید هر چه سریع تر آن را تعمیر کرد. تعمیر کولرگازی ال جی به دلیل حساسیت بالایی که دارد، بهتر است توسط تکنسین های متخصص ال جی مورد بررسی قرار گیرد.

دیبا به عنوان یکی از مراکز مجاز تعمیر اسپیلت ال جی و با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس، نصب و تعمیر کولر گازی ال جی، آماده خدمت رسانی به مشتریان است. شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و تعمیرکار متخصصی را در منزل اعزام نمایید.

تعمیر اسپیلت LG در تهران

یکی از معدود تعمیرگاه هایی که برای رفاه حال مشتریان، خدمات خود را به صورت آنلاین و در محل ارائه می دهد، تعمیرگاه تخصصی کولرگازی LG است. شما در هر نقطه از تهران که باشید، می توانید در منزل بنشینید و با یک تماس تعمیرکار مورد نیاز خود را در محل اعزام کنید. تعمیر کولرگازی ال جی در تهران به صورت 24 ساعته خدمات خود را ارائه می دهد. این مرکز دارای مجرب ترین و با سابقه ترین تکنسین ها است که برای اطمینان بیشتر مشتری، کارشان را تضمین می کنند.

تعمیرات کولرگازی ال جی در تهران

خدمات تعمیر اسپیلت ال جی

مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی ال جی، به صورت کاملا تخصصی، خدمات زیر را به مشتریان ارائه می دهد:

شما عزیزان می توانید برای اعزام تعمیرکار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان ما در مرکز دیبا سازان باران، در میان گذارید.

روش های اعزام تعمیرکار اسپیلتLG

تعمیرگاه تعمیر اسپیلت LG برای رفاه حال مشتریان، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد. این مرکز علاوه بر هزینه های مناسب و معقول خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد؛ چرا که رضایت مشتری برای مرکز ما حرف اول را می زند. شما می توانید با یکی از روش های زیر، درخواست اعزام تکنسین در محل را ثبت نمایید.

چنانچه برای اسپیلت ال جی تان مشکلی به وجود آمد، می توانید با استفاده از روش های بالا، تکنسین متخصصی را اعزام کنید و نگرانی از باب تعمیر کولرگازی ال جی نداشته باشید. پس از ثبت درخواستتان، تکنسین کمتر از 1 ساعت در محل حاضر شده و با عیب یابی دستگاه، مشکل به وجود آمده را به سرعت رفع می کند.

تعمیرگاه کولرگازی ال جی

نصب و سرویس کولر گازی ال جی

همان طور که می دانید، کولر گازی قابلیت های بیشتری نسبت به کولر آبی دارد. همین امر موجب شده که اکثر خانواده ها، اسپیلت را جایگزین کولر آبی کنند. استفاده زیاد از کولر گازی در فصل های تابستان و زمستان موجب می شود که این دستگاه دچار نقص فنی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. البته برای اینکه از خراب شدن این وسیله جلوگیری کنید، می توانید هر 6 ماه یک بار و یا هر ساله اسپیلت خود را سرویس نمایید. سرویس اسپیلت شامل:

سرویس کولرگازی ال جی، باید توسط فردی متخصص و مجرب در این کار صورت پذیرد. با توجه به سابقه و رضایت مشتریان از مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی LG در تهران، شما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. مرکز تعمیراتی ما با دوره های آموزشی که هر چند مدت یک بار برای تعمیرکاران خود برگزار می کند، آنها را برای تعمیر مدل های جدید کولر گازی ال جی نیز آماده می نماید. همچنین این مرکز برای تعمیر اسپیلت ال جی از قطعات اصل و اورجینال استفاده می نماید.

تعمیر اسپیلت ال جی در محل

یکی از مهم ترین ویژگی های مزکر تعمیراتی دیبا سازان باران، ارائه خدمات به صورت آنلاین است. امروزه با افزایش مراکز تعمیراتی در تهران، تشخیص مرکز معتبر کمی دشوار شده است. همچنین با افزایش قیمت کولرگازی ال جی، نمی توان تعمیر آن را به هر فردی سپرد. در نتیجه مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی ال جی برای جلب اطمینان بیشتر مشتریان، برای تمامی خدمات خود، ضمانت و گارانتی قائل شده است. بدین صورت که تعمیرکار متخصص ما پس از پایان کارش، به شما برگه ضمانت ارائه می دهد تا در صورتی که در مدت زمان مشخص دستگاه شما دچار هر گونه نقص و مشکلی شد، تمامی خدمات تعمیر کولر گازی LG به صورت رایگان انجام گیرد.

ما با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات اسپیلت ال جی، خدمات خود را به صورت آنلاین و در محل ارائه دادیم. تا شما با اطمینان کامل و خیالی راحت تعمیرات کولر گازی ال جی تان را به ما بسپارید.

تعمیرکار اسپیلت LG

امروزه با افزایش روز افزون قیمت ها، تعمیر کولرگازی ال جی امر بسیار مهمی تلقی می شود. همین امر موجب شده که افراد سودجو با گرفتن پایین ترین هزینه نظر بسیاری از افراد را جلب کنند؛ اما متاسفانه این افراد تخصصی در تعمیر کولر گازی ال جی نداشته و بیشتر به دستگاه شما آسیب وارد می کنند. همچنین با قرار دادن قطعات تقلبی منجر به خرابی بیشتر وسیله شما می گردند. اما مرکز تعمیراتی ما با دریافت هزینه های معقول و مناسب و ارائه خدماتی با کیفیت بالا، کار خود را تضمین می کند تا شما نگرانی از باب تعمیرات اصولی نداشته باشید.

تمامی تعمیرکاران ما با تخصص و مهارت بالایی که دارند توانسته اند رضایت تمامی مشتریان را به خود جلب کنند. همچنین سابقه 20 ساله ما این اجازه را نمی دهد که خدمات بی کیفیت ارائه دهیم و تمام تلاش مان را بر پایه رضایت مشتری قرار می دهیم. شما می توانید برای یک بار هم که شده از خدمات ما استفاده کنید تا تفاوت ما را با دیگر مراکز حس کنید. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

در چه مواقعی کولر گازی ال جی نیاز به شارژ دارد؟

یکی از سوالات متداول اکثر افراد این است که ما چه زمانی باید کولر گازی را شارژ کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که به طور کلی کولر گازی در 3 حالت نیاز به شارژ دارد که عبارت است از:

شما در این هنگام باید با سرویس و تعمیر کولرگازی ال جی مشکل کمبود گاز آن را به طور کامل رفع نمایید؛ چرا که کمبود این گاز موجب می شود، کولرگازی سرمایش نامناسب داشته باشد، برق بیشتری مصرف کند و همچنین ممکن است موجب سوختن کمپرسور و یا موتور اسپیلت شود.

علائم کمبود گاز اسپیلت ال جی

هنگامی که موارد زیر را در کولر گازی تان مشاهده کردید، باید آن را در اسرع وقت شارژ نمایید.

با مشاهده موارد ذکر شده با مرکز تعمیرات دیبا سازان باران تماس بگیرید. تعمیرکار متخصص در تعمیر اسپیلت ال جی در کمتر 1 ساعت در محل حاضر می شود.

تعمیر داکت کولرگازی LG

داکت کولر گازی، وسیله است که وظیفه خنک کردن را با استفاده از گاز های فریونی بر عهده دارد. کمبود این نوع گاز ها در اسپیلت موجب می شود که کولرگازی خنک نکند و باد گرم از آن بیرون آید. برای تعمیر کولر گازی ال جی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. تکنسین ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و پس از عیب یابی دستگاه به تعمیر داکت اسپیلت ال جی می پردازد.

هزینه نصب کولر گازی ال جی

همان طور که گفتیم، مجموعه ما به صرفه ترین و معقول ترین هزینه ها را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. همچنین تعمیرکاران ما در تعمیر کولر گازی ال جی تمام تلاش خود را می کنند که قطعات داخلی دستگاه را تعمیر کنند؛ چرا که هزینه تعویض قطعات کمی بالاتر می باشد. هزینه های نصب کولرگازی ال جی نیز به نوع، مدل، یونیت های خارجی و... بستگی دارد و نمی توان عدد ثابتی را برای آن در نظر گرفت.

خدمات پس از فروش کولرگازی ال جی

اگر شما ساکن تهران هستید، دیگر نگرانی در رابطه با تعمیر کولرگازی ال جی نداشته باشید؛ چرا که خدمات پس از فروش این برند محبوب، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر اسپیلت LG در تهران را جهت رفاه حال شما عزیزان به صورت آنلاین ارائه می دهد. این تعمیرگاه به طور گسترده در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی است.

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر کولر گازی ال جی

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی