تعمیر یخچال دوو

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس یخچال دوو، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات یخچال فریزر دوو

مهمترین و ضروری ترین لوازم در آشپزخانه، یخچال است. وسیله ای که از تمامی مواد غذایی در برابر خراب شدن حفاظت می کند. همچنین این وسیله به طور دائم در خانه روشن است و هیچ فرصتی برای استراحت ندارد. حال ما چگونه می توانیم از خراب شدن آن جلوگیری کنیم؟ و یا هنگام خراب شدن چگونه می توانیم فرد مورد اطمینانی را برای تعمیر یخچال دوو پیدا کنیم؟ آیا تعمیرگاه مجازی برای تعمیرات یخچال فریزر دوو در تهران وجود دارد؟ تعمیرکار متخصص برای تعمیر یخچال فریزر دوو را چگونه می توان پیدا کرد؟

برای پاسخ به تمامی این سوالات باید بگوییم، تعمیرگاه یخچال دوو، یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز است که خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد. این مجموعه دارای تعمیرکارانی خبره و با تجربه است که تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال فریزر دوو را برای شما انجام می دهند. همچنین ارائه خدمات در این مرکز به صورت شبانه روزی است.

تعمیر یخچال دوو در تهران

یخچال های دوو به علت تکنولوژی ساختاری و کارایی بالایی که دارند، در بازار از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. این یخچال فریزر ها رنگ ها و طرح های متنوعی دارند و از طول عمر بالایی برخوردار هستند. ولی با این حال باز هم به طور قطع نمی توان گفت که دچار نقص فنی و مشکل نمی شوند. معیوب شدن یخچال فریزر دوو، یک فاجعه است؛ چرا که تمامی مواد غذایی در خطر خراب شدن قرار می گیرند. البته نکته حائز اهمیت اینجاست که هنگام معیوب شدن یخچال، تعمیر آن را به چه کسی بسپاریم؟

تعمیر یخچال فریزر دوو، کار هرکسی نمی باشد و فقط باید متخصص یخچال دوو آن را بررسی کند. اهمیت این موضوع به دلیل پیچیدگی و حساسیت بالای یخچال های دوو است. شما می توانید برای اطمینان از تعمیر یخچال تان، با تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو تماس بگیرید. ما به عنوان اولین تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال دوو در تهران، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهیم. مرکز ما با گردآوری بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران، این اطمینان خاطر را به شما می دهد که تعمیر لوازم خانگی خود را به ما بسپارید.

تعمیرات یخچال دوو در تهران

چرا به تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال دوو باید اعتماد کنیم؟

همان طور که گفتیم، تعمیر و سرویس یخچال فریزر های دوو از حساسیت بالایی برخوردار هستند و در این زمینه نباید به هر فردی اطمینان کرد؛ چرا که با افزایش روز افزون قیمت یخچال، قدرت خرید این وسیله بسیار پایین آمده است. برای اطمینان به یک مرکز تعمیر مجاز باید به ویژگی ها و خدماتی که تعمیرگاه ارائه می دهد توجه داشته باشید. تعمیرگاه تخصصی یخچال دوو، با ارائه خدماتی چون اعزام تعمیرکار در محل، ارائه خدمات شبانه روزی، استخدام تعمیرکارانی مجرب و خبره، ارائه برگه ضمانت به مشتریان، دارای بیش از 20 سال سابقه و... توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را به دست آورد.

خدمات تعمیر یخچال فریزر Daewoo

خدماتی که تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران ارائه می دهد عبارت است از:

شما عزیزان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما جهت درخواست تعمیرکار در ارتباط باشید.

آیا دیباسازان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو است؟

یکی از مهم ترین نکات در رابطه با تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران این است که تعمیرگاه تخصصی ما با مجوز رسمی و قانونی تحت نظر اتحادیه لوازم خانگی قرار دارد. همچنین تعمیرگاه ما در زمینه های مختلف تعمیر، سرویس و نصب یخچال دوو به صورت تخصصی فعالیت می کند. لازم به ذکر است که بگوییم، ما به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال دوو خدمات خود را ارائه نمی دهیم و شما عزیزان برای تماس با نمایندگی، باید با شماره تماس ذکر شده بر روی کارت گارانتی دستگاه تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز ما دارای 4 شعبه رسمی در سراسر تهران است و دارای بیش از 20 سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دوو می باشد. توجه داشته باشید که برخی از سودجویان در بازار تعمیرات یخچال دوو، تعمیرگاه خود را به عنوان نمایندگی معرفی می کنند تا هزینه های بیشتری را از شما عزیزان دریافت نمایند.

تعمیرگاه یخچال دوو

تعمیر یخچال دوو در محل

یکی از مزیت های تعمیرگاه یخچال فریزر دوو، ارائه خدمات آنلاین است. شما عزیزان دیگر نیازی به پیدا کردن تعمیرکار در خیابان های شلوغ و آلوده تهران ندارید و می توانید به راحتی در خانه بنشینید و تعمیرکار متخصصی را در محل اعزام کنید. کافی است با شماره های درج شده در سایت و یا تکمیل کردن فرم درخواست تعمیر در خواست خود را ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست، تعمیرکار در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر می شود.

با این ویژگی، دیگر نیازی به حمل یخچال و جا به جا کردن آن ندارید. همچنین بدون پیمودن راهی، تعمیرکار کار آزموده و با سابقه ای را در خدمت دارید. نکته جالب اینجاست که تعمیر یخچال دوو در محل به سرعت انجام می گیرد و دیگر نیازی به انتظار های طولانی برای تعمیر آن نیست. چنانچه یخچال شما با مشکل جدی روبرو شد بلافاصله با مرکز ما تماس بگیرید و مشکل را با کارشناسان در میان گذارید.

خدمات دیگر دیبا سازان: تعمیر برد یخچال دوو

مشکلاتی که نیاز به حضور تعمیرکار دارد

در صورت مشاهده این گونه مشکلات سریعا با مرکز ما تماس بگیرید:

تمامی شماره های درج شده در سایت، آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

تعمیرکار یخچال فریزر دوو

تعمیرگاه تخصصی دیبا سازان، دارای بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران لوازم خانگی دوو است. این تعمیرگاه مجاز با بیش از 20 سال سابقه، در زمینه تعمیر، نصب و سرویس تخصصی لوازم خانگی دوو، سامسونگ و... فعالیت می کند. همچنین برای استخدام تعمیرکار، شرایط ویژه و سختگیرانه ای را داراست؛ چرا که رضایت مشتری در اولویت تعمیرگاه مجاز دوو قرار دارد. برگزاری آزمون ها و دوره های آموزشی در این مجموعه، موجب شده است که تنها افرادی به استخدام آن در بیایند که تجربه و تسلط کافی را دارا هستند.

تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال دوو، می کوشد تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهد. همچنین تکنسین های این مجموعه با علم روز تکنولوژی آشنایی کامل داشته و تسلط کافی را برای تعمیر تمامی مدل های یخچال فریزر دوو دارا هستند.

خدمات نصب و سرویس یخچال فریزر دوو

نصب یخچال فریزر از دید برخی از افراد کار آسانی است که نیازی به حضور متخصص ندارد؛ اما این طور نیست! یخچال فریزر دوو حساسیت و پیچیدگی بالایی دارد و هرکسی قادر به نصب آن نیست. شما برای نصب یخچال فریزر تان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرد تا در کمتر از 1 ساعت نصاب به در منزل شما اعزام شود. یکی از نکات حائز اهمیت برای افزایش عمر مفید دستگاه، سرویس ماهانه و یا سالیانه آن است. با این کار شما مشکلات جزئی و احتمالی که ممکن است برای دستگاهتان به وجود آید را به طور کامل رفع می کنید. این کار موجب می شود که یخچال فریزر شما کمتر دچار مشکلات اساسی شود.

خدمات پس از فروش یخچال دوو

شرکت دوو یکی از شرکت های قدرتمند در عرصه لوازم خانگی است که محبوبیت زیادی در بازار دارد. این شرکت با ارائه خدمات پس از فروش، توانسته محیطی امن را برای خرید مشتریان مهیا سازد. اگر یخچال دوو شما دارای کارت گارانتی معتبر باشد، شما می توانید از تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال دوو استفاده نمایید؛ در غیر این صورت هزینه کمی را برای ارائه خدمات باید پرداخت کنید.

شما می توانید برای اطمینان بیشتر با تعمیرگاه مجاز یخچال فریزر دوو تماس بگیرید تا نگرانی از باب تعمیرات تخصصی نداشته باشید.

مهم ترین نکات در نگهداری یخچال دوو

با رعایت این نکات می توانید طول عمر یخچال فریزر و کارایی آن را افزایش دهید. این کار موجب می شود که دیگر نیازی به تعمیر یخچال فریزر دوو نداشته باشید.

با رعایت این نکات، طول عمر یخچال و کارایی آن افزایش یافته و کمتر به تعمیر یخچال دوو نیاز پیدا می کنید.

تعمیر فن یخچال دوو

تعمیر و تعویض فن یخچال فریزر دوو، از جمله مشکلات رایجی است که با گذر عمر یخچال و استفاده نادرست از یخچال به وجود می آید. در یخچال فریزر های دوو، 2 نوع فن کمپرسور و اواپراتور وجود دارد که این فن ها نحوه عملکردشان با یکدیگر متفاوت است. وظیفه فن جا به جا کردن هوا و تهویه آن است. مشکلات پیش آمده در این فن ها، باید توسط افراد ماهر و با تجربه رفع گردد.

خدمات دیگر دیبا سازان: تعمیر و تعویض فن یخچال

انواع فن یخچال دوو

فن اواپراتور یخچال دوو وظیفه خنک کردن و به جریان انداختن هوای سرد در تمامی بخش های فریزر را به عهده دارد. فن اواپراتور، داخل کابین فریزر بوده و در اغلب مواقع یک پنل محافظ در مقابل آن نصب شده است که به همین دلیل این فن قابل رویت نیست. نام دیگر این فن، فن تبخیری می باشد. این فن هوای گرم را از یخچال بیرون می کشد و به کمک لوله های نازک خود، هوای گرم را به محیط بیرون میفرستد. اگر در قسمت یخچال فریزر صدای ناهنجاری می شنوید، یا اینکه یخچال شما سرمای سابق را ندارد، مشکل از موتور این فن می باشد.
فن کمپرسور یخچال دوو در تمامی مدل های یخچال فریزر دوو موجود بوده و وظیفه اصلی فن کمپرسور، خنک کردن موتور و کمپرسور می باشد. محل قرارگیری این فن، پشت یخچال است و در کنار کمپرسور قرار می گیرد. هدف این فن، به جریان در آوردن هوای خنک بین سیم پیچی های کمپرسور و خنک کردن آن می باشد. در نهایت خنک شدن کمپرسور، منجر به کاهش دما در کندانسور و موتور دستگاه می گردد. برای جلوگیری از خراب شدن این فن، لازم است مرتبا پشت یخچال را گردگیری کنید. اگر کمپرسور شروع به کار کند اما این فن نچرخد، باید آن را تعویض نمایید. برای این کار از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.
همچنین می توانید برای تعویض فن یخچال دوو، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

تعمیرگاه مجاز ما به صورت 24 ساعته فعال است و تعمیرکاران ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

مشتریان می توانند با مشاهده شعبات ما، با نزدیک ترین شعبه به محل شان تماس بگیرند. همچنین می توانند با شماره 47278-021 تماس بگیرند.

پس از تعمیر کامل یخچال برگه گارانتی توسط تعمیرکار به شما ارائه می شود.

خیر. تعمیرگاه ما جهت رفاه حال مشتریان خود تمامی خدمات را به صورت آنلاین و در محل ارائه می دهند

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر یخچال دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =