تعمیر ماکروفر ال جی

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس ماکروفر ال جی، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیرات ماکروفر ال جی

ماکروفر یکی از لوازمی است که می توان در هر خانه ای آن را مشاهده کرد. بسیاری از بانوان برای پخت انواع کیک و شیرینی از این دستگاه استفاده می کنند. همچنین می توان از آن برای گرم کردن غذا نیز استفاده کرد. از بهترین برند ماکروفر می توان به برند ال جی اشاره کرد؛ چرا که کمتر دچار مشکلات فنی می شود و کارایی بالایی دارد. البته مرغوب بودن ماکروفر دلیل محکمی برای خراب شدن آن نیست و ممکن است پس از سال ها استفاده دچار مشکل شود. برای تعمیر ماکروفر ال جی دقت داشته باشید که باید از قطعات اصل و اورجینال استفاده شود.

تعمیر درست و اصولی ماکروفر به دست تعمیرکار متخصص ال جی موجب می شود کارایی آن مثل روز اول شود. تعمیر تخصصی مایکروفر ال جی را باید به تعمیرگاه مجاز مایکروفر ال جی بسپارید. مجموعه ما به طور تخصصی تعمیرات این وسیله را انجام می دهد.

تعمیر ماکروفر LG در تهران

یکی از اصلی ترین دغدغه های کسانی که در تهران ساکن هستند، آلودگی ها و شلوغی خیابان های آن است. همین امر موجب شده که برخی از افراد خرابی مایکروفر خود را جدی نگیرند و یا فردی را برای تعمیر آن بیاورند که تخصص و سابقه کافی ندارد. تعمیرگاه تخصصی تعمیر مایکروفر ال جی برای حل این مشکلات، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد. تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران با بیش از 20 سال سابقه، می تواند تمامی مشکلات مایکروفر شما را حل نماید. تنها کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های درخواست تعمیرکار مایکروفر ال جی

شما می توانید برای اعزام تعمیرکار در محل، از یکی از روش های زیر اقدام کنید:

تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران

هنگامی که برای مایکروفر شما مشکلی پیش می آید، می توانید برای تعمیرات مایکروفر ال جی از روش های ذکر شده استفاده نمایید. تعمیرکار ما در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر می شود.

ویژگی های تعمیرکار ماکروفر ال جی

برای اینکه تعمیرات ماکروفر ال جی تان به درستی صورت گیرد، قطعا باید فردی ماهر و متخصص را برای تعمیر مایکروفر ال جی پیدا کنید. ویژگی هایی که یک تعمیرکار متخصص داراست عبارت است از:

تعمیر ماکروفر ال جی در محل

همان طور که گفتیم، یکی از اصلی ترین مشکلات افرادی که ساکن تهران هستند، شلوغی بیش از حد آن است. همین امر موجب شده تا تعمیرگاه تخصصی ال جی خدمات خود را به صورت آنلاین و در محل ارائه دهد تا حمل و نقل ماکروفر برای مشتریان سخت نباشد. همچنین مدت زمان تعمیر مایکروفر ال جی کمتر باشد. شما می توانید درخواست خود را در سایت ثبت نماید. پس از ثبت درخواست، کمتر از 1 ساعت تکنسین متخصص در منزل شما حضور می یابد.

خدمات تعمیر ماکروفر LG

خدماتی مه تعمیرگاه دیبا ارائه می دهد عبارت اند از:

تمامی خدماتی که مجموعه دیبا سازان باران در اختیار شما می گذارد با کیفیت بالا و هزینه مناسب است. این مرکز تمامی قطعات داخلی ماکروفر شما را با قطعات اصل و اورجینال تعویض می کند تا کیفیت و کارایی دستگاه شما چندین برابر شود. البته تعمیرگاه های زیادی هستند که با قیمتی پایین تعمیر مایکروفر ال جی شما را برعهده می گیرند؛ اما مشکل اینجاست که این نوع مراکز تعمیر از قطعات تقلبی برای تعمیر مایکروفر LG استفاده می کنند. همین مورد باعث می شود که قطعات دیگر ماکروفر شما دچار آسیب شده و شما هزینه بیشتری را برای تعمیر آن پرداخت کنید.

تعمیرگاه ماکروفر ال جی

نصب و سرویس ماکروفر ال جی

تعمیرگاه مجاز ماکروفر ال جی، اولین تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی ال جی در تهران است. این مجموعه با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه، تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی ال جی را انجام می دهند. یکی از روش هایی که می توان با استفاده از آن عمر مفید ماکروفر ال جی را افزایش داد، سرویس سالانه آن است. شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با اعزام یک سرویس کار ال جی کارایی و عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.

سرویس ماکروفر ال جی بدین صورت است که سرویسکار تمامی مشکلات جزئی دستگاه را بر طرف می کند و ماکروفر شما مثل روز اولش کار می کند و دیگر نیازی به تعمیر پیدا نمی کند.

خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی

شرکت ال جی یکی از بهترین برند های داخل بازار است که بر روی تمامی محصولاتش خدمات پس از فروش ارائه می دهد. خدمات پس از فروش برند ال جی شامل کارت گارانتی، نصب، سرویس، تعمیر و ... می باشد. شما با به همراه داشتن این کارت می توانید از تمامی خدمات پس از فروش این برند استفاده نمایید.

مشکلات رایج ماکروفر ال جی

در این بخش مشکلاتی که ممکن است برای ماکروفر ال جی شما به وجود آید را شرح می دهیم. شما هنگام مواجه با این مشکلات، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماکروفر ال جی تماس بگیرید تا تعمیرکار در اسرع وقت در محل حاضر شود.

آشنایی با برنامه‌های مایکروویو ال جی

شاید برای خیلی از افرادی که مایکروفر ال جی را به تازگی خریداری کرده اند جای سوال باشد که چطور با دکمه های روی مایکروفر کار کنیم؟ هر یک از کلید های موجود بر روی مایکروویو ال جی معنا و کارایی خاصی دارند که در این بخش به صورت جامع ارائه می نماییم. هر ماکروفر دارای پنل کنترلی است که آن پنل وظیفه فرمان دادن به ماکروفر را بر عهده دارد. شما با لمس کردن هر یک از دکمه های موجود بر روی دستگاه تان فرمانی را به ماکروفر می دهید.

 • سرخ کن یا GRILL: این دکمه برای برشته کردن و پختن غذا هایی مثل مرغ مورد استفاده قرار می گیرد.
 • میکرو یا MICRO: این دکمه برای داغ کردن مواد غذایی توسط امواج مایکروویو صورت می گیرد.
 • یخ زدایی یا DEFROST: از این دکمه هنگامی استفاده می شود که می خواهید قبل از پخت مواد یا غذا های یخ زده، آنها یخ زدایی شوند.
 • کانوکشن یا CONVECTION: از این دکمه هنگامی استفاده می شود که برای پخت کیک یا شیرینی نیاز به گرم کردن موره دستگاه است. به اختصار به این گرم کردن، پیش گرمایش نیز می گویند.
 • بو زدائی خودکار یا EZ clean: از این دکمه هنگامی استفاده می شود که دستگاه بوی نامطبوعی بدهد و شما نیاز به از بین بردن بود دستگاه داشته باشید.
 • پخت ترکیبی یا COMBINATION: از این دکمه هنگامی استفاده می شود که شما نیاز به حالات ترکیبی داشته باشید. این حالات ترکیبی در مایکروفر ال جی، حالت های سرخ کن و کانوکشن می باشند.
مایکروفر ال جی

علت جرقه زدن ماکروفر ال جی

در برخی از مواقع ممکن است هنگام روشن کردن مایکروفر ال جی، متوجه جرقه زدن آن شوید. جرقه زدن در داخل ماکروفر کمی نگران کننده است و باید بلا فاصله علت آن را جویا شوید. برای تعمیر مایکروفری که جرقه می زند باید در ابتدا موارد زیر را بررسی نمایید.

 • توجه داشته باشید که در داخل دستگاه از ظرف های فلزی، ظرف های آبکاری شده و… استفاده نکرده اید.
 • توجه داشته باشید که استیل داخل ماکروفر و چیز هایی که متعلق به آن است، بدون چربی باشد.
 • توجه نمایید که از طرف هایی که لب پریدگی دارند در داخل مایکروفر استفاده نکرده اید.
 • جرقه زدن دستگاه ممکن است بر اثر آب شدن پین هایی که زیر سه پایه قرار دارند باشد.
 • برای اینکه تشخیص دهید جرقه زدن دستگاه برای ظروفی است که داخل آن گذاشته اید، می توانید تمامی لوازم را از داخل ماکروفر بیرون بیاورید و یک لیوان آب داخل دستگاه قرار دهید و آن را روشن نمایید. در صورتی که دستگاه جرقه نزد، می توانید مطمئن شوید که مشکل از ظروفی است که داخل آن قرار داده اید.
 • جرقه زدن دستگاه ممکن است به خاطر خط و خش هایی باشد که بر روی درپوش بخار پز افتاده است و یا ممکن است بر اثر پریدگی لعاب سینی داخل دستگاه باشد.

چنانچه مشکل جرقه زدن ماکروفر ال جی با رعایت موارد ذکر شده بر طرف نشد، حتما برای تعمیرات تخصصی مایکروفر ال جی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

علت صدا دادن مایکروویو ال جی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای هر ماکروفری به وجود آید، صدا های غیر طبیعی از آن است. در برخی از موارد ممکن است با روشن کردن دستگاه، صدای غیر طبیعی را بشنوید که پس از آن دستگاه تان دیگر کار نکند و یا ممکن است هنگام روشن کردن دستگاه صدا های زیادی از آن بلند شود. سر و صدا مایکروفر می تواند علت های زیادی داشته باشد که برای تعمیر ماکروفر ال جی که صدا می دهد بهتر است موارد زیر را بررسی نمایید.

 • در ابتدا بهتر است ریل زیر سینی را تمیز کنید و سینی را به درستی بر روی ریل قرار دهید.
 • در برخی از موارد وجود ظرف های سنگین بر روی سینی می تواند صدای زیادی بدهد.
 • صدای دستگاه ممکن است از فن آن باشد که برای خنک کردن دستگاه روشن می شود، این صدا کاملا طبیعی است.
 • اگر فن دستگاه پس از خنک کردن خاموش شد اما صدای دستگاه قطع نشد بلافاصله با متخصصین ما در دیباسازان تماس بگیرید.
 • در صورتی که در برنامه هایی که بر روی دستگاه تنظیم می کنید صدا های غیر عادی شنیدید، بهتر است برای عیب یابی دستگاه از تکنسین متخصص کمک بخواهید.

علت عدم باز شدن درب مایکروویو

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما به وجود آید، باز نشدن درب ماکروفر و یا درست بسته نشدن درب آن است. تعمیر چفت درب ماکروفر ال جی، بهتر است توسط تعمیرکار و تکنسین مجرب صورت گیرد تا این مشکل به طور کامل رفع شود. درب یکی از مهم ترین اجزای دستگاه به شمار می آید که در صورت اختلال در عملکرد آن، شما نمی توانید از دستگاه استفاده نمایید.

در صورتی که درب ماکروفر به درستی بسته نشده، بهتر است که از روشن کردن آن خودداری نمایید. درب دستگاه از تعدادی فنر، قلاب و چفت تشکیل شده است که اگر یکی از این قطعات معیوب شود، درب به درستی باز و بسته نمی شود.

تعمیر لامپ مایکروویو LG (در حالتی که لامپ مایکروویو ال جی روشن نمی‌شود)

یکی دیگر اجزای حیاتی در ماکروفر، لامپ آن است. لامپ دستگاه به افراد کمک می کند که به راحتی داخل دستگاه را ببینند و از وضعیت پخت مواد غذایی در دستگاه آگاهی پیدا کنند. ممکن است طی استفاده مکرر از ماکروفرLG  چراغ داخل دستگاه بسوزد و نیاز به تعویض داشته باشد. توجه داشته باشید که اگر دستگاه به برق وصل است و هیچ برنامه ای به آن داده نشده، لامپ داخل آن خاموش است و هنگامی که درب آن را باز کنید لامپ روشن می شود.

هنگامی که درب ماکروفر ال جی را ببندید لامپ دستگاه خاموش می شود؛ در صورتی که به دستگاه برنامه ای بدهید مثل گرم کردن، یخزدایی و… لامپ داخل دستگاه روشن می شود. چنانچه با روشن کردن ماکروفر، لامپ داخل آن روشن نشد، باید نسبت به تعویض و بررسی آن اقدامات لازم را انجام دهید.

تعمیر برد الکترونیکی ماکروفر ال جی

یکی از اصلی ترین قطعات داخل ماکروفر، برد آن است. هنگامی که برد دستگاه دچار مشکل شود، در عملکرد ماکروفر اختلال ایجاد می شود و نمی تواند به درستی کار کند. نشانه های خرابی برد دستگاه می تواند کار نکردن دکمه های روی پنل، اجرا نشدن برنامه ها و… باید برای تعمیر این قطعه اساسی در مایکروفر ال جی، بهتر است با تکنسین های و متخصصین ما مشورت نمایید و درخواست تعمیر برد مایکروفر LG را ثبت کنید. در صورتی که به خرابی برد دستگاه توجه نکنید، ممکن است این قطعه به صورت کامل بسوزد و شما مجبور به خرید دستگاه جدیدی شوید.

برد یکی از قطعات حساس و ظریف در مایکروویو است که تعمیر آن را نمی توان به هر فردی سپرد؛ چرا که اگر مشکل به درستی تشخیص داده نشود موجب آسیب رساندن به دیگر قطعات داخلی دستگاه می شود.

در صورتی که شما با هر کدام از مشکلات ذکر شده مواجه شدید بهتر است همان لحظه با کارشناسان ما تماس بگیرید و برای تعمیرات ماکروفر ال جی از آنها کمک بخواهید. همچنین با پر کردن فرم درخواست، در کمتر از 1 ساعت تعمیرکار در منزل شما حاضر می شود.

مجموعه دیبا سازان باران یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر ماکروفر ال جی است. این تعمیرگاه با گردآوری مجرب ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران زبان زد عام و خاص است. همچنین مجموعه ما با ارائه برگه گارانتی، کار تمامی تعمیرکاران خود را ضمانت می کند تا مشتریان ما از ارائه بهترین خدمات، مطمئن باشند.

سوالات متداول

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر ماکروفر ال جی

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

تیم ما

- - -
کارن منافی
کارن منافی
مدیریت اجرایی
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 2 =