در این مقاله قصد داریم برنامه های شستشو لباسشویی ال جی را برای کاربرانی که ماشین لباسشویی ال جی در منزل دارند، آموزش دهیم. آگاهی از برنامه های مختلف و طرز کار با آن ها می تواند در استفاده بهینه از لباسشویی و سالم ماندن لباس ها نقش بسزایی ایفا کند. انواع برنامه های شستشو لباس، جهت رفاه حال مشتریان در این دستگاه تعبیه شده است. با مطالعه ادامه مطلب، نحوه کار با برنامه های لباسشویی ال جی را بیاموزید.

آموزش برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی LG

هرکدام از مدل های ماشین لباسشویی ال جی، دکمه هایی روی صفحه نمایش خود دارند که مشابه یکدیگر است: اما معنی هر کدام از این علامت ها و دکمه ها با یک دیگر متفاوت است. به همین علت ما معانی هر یک را برای شما عزیزان بیان می کنیم تا شما به راحتی کار با لباسشویی ال جی را بیاموزید. اصطلاحات و دکمه های زیادی روی دستگاه قرار دارند که هر کدام معنی خاصی دارد و برای کاربرد خاصی تعبیه شده اند.

در پنل جلویی لباسشویی، ولوم قرار دارد. شما می توانید با چرخاندن ولوم، برنامه های مختلف را مشاهده و انتخاب کنید. صفحه نمایشگر لباسشویی ال جی این موارد را نمایش می دهد که عبارت است از: دمای آب ماشین لباسشویی، زمان باقی مانده تا اتمام شستشو، سرعت موتور، وضعیت فعلی برنامه انتخاب شده.

برنامه های شستشو لباسشویی ال جی

برنامه های شستشو لباسشویی ال جی

دکمه start / pause به معنی شروع / توقف

زمانی که برنامه ای را انتخاب کردید، با فشردن این دکمه دستگاه شروع به کار می کند. هنگامی که لباسشویی در حال شستشو است، با فشردن این دکمه، در همان حالت متوقف می شود.

نحوه کار با برنامه های لباسشویی ال جی

با استفاده از معنی علامت های روی ماشین لباسشویی، می توانید از امکانات آن به خوبی بهره مند شوید.

برنامه های شستشو لباسشویی LG

در این قسمت، برنامه های مختلف لباسشویی ال جی را به شما آموزش میدهیم؛ تا بدانید چه برنامه ای مناسب چه لباسی است.

در آخر به شما کاربران گرامی توصیه می کنیم، برای شستشوی لباس ها، از برنامه مناسب همان جنس لباس استفاده کنید. با این کار هم به لباسشویی کمک می نمایید و هم لباس ها را سالم نگه می دارید.

می توانید برای هرگونه تعمیرات مدل های مختلف، با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید و سوالات و دیدگاه خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =