تعمیر ماکروفر بوش

برای ارائه خدمات تعمیر، نصب و سرویس ماکروفر بوش، فقط کافی است که به صورت آنلاین با پر کردن فرم درخواست تعمیرکار و یا تماس با شماره های موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از ثبت درخواست شما در کمتر از یک ساعت تکنسین مورد نیاز تان را به محل اعزام می کنند.

تعمیر ماکروفر بوش

مایکروفر، امروزه به یکی از لوازم ضروری در آشپزخانه تبدیل شده است. به طوری که این وسیله را می توان در هر خانه ای مشاهده کرد. ماکروفر بوش، یکی از مرغوب ترین ماکروفر های داخل بازار است که محبوبیت زیادی بین مشتریان دارد. این برند به علت، کیفیت بالا و عمر مفیدی که دارد، توانسته در چند سال اخیر محبوبیت خوبی را به دست آورد. با این وجود که ماکروفر بوش یکی از مرغوب ترین ماکروفر های داخل بازار است؛ اما به طور قطع نمی توان گفت که این دستگاه دچار نقص فنی نمی شود. تعمیر ماکروفر بوش، کار تخصصی است و نمی توان تعمیر آن را به دست هر فردی سپرد.

تعمیرگاه تخصصی دیباسازان باران، یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز در بازار است که بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیر، نصب و سرویس لوازم خانگی بوش را داراست. این تعمیرگاه دارای تکنسین ها و تعمیرکاران متخصصی است که تمامی خدمات خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه می دهد. تعمیرگاه ما دارای مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران است و زیر نظر این اتحادیه فعالیت می کند. کارشناسان مجموعه ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به نیاز های شما عزیزان هستند. تنها کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا برای ثبت در خواست، فرم موجود در سایت را تکمیل نمایید.

توجه داشته باشید که تعمیرگاه ما به عنوان نمایندگی رسمی فعالیت نمی کند، بلکه به عنوان تعمیرگاه مجاز زیر نظر اتحادیه به صورت رسمی فعالیت می نماید.

تعمیر ماکروفر BOSCH در تهران

تعمیرگاه های زیادی در تهران وجود دارند؛ اما نمی توان تشخیص داد که کار کدام با کیفیت تر است. به همین دلیل تعمیرگاه مجاز ما خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه کرده است. تعمیر ماکروفر بوش در تهران و در تمامی نقاط آن، تنها با یک تماس امکان پذیر است. تعمیرگاه ما دارای 4 شعبه در شمال، شرق، غرب و جنوب تهران است و می تواند در کمترین زمان، خدمات خود را به شما عزیزان ارائه کند.

توجه داشته باشید که مایکروفر بوش از قطعات حساسی تشکیل شده است و کوچک ترین اشکال در آن می تواند مشکلات فاجعه باری را به همراه داشته باشد. در نتیجه اگر شما احساس کردید کوچک ترین تغییری در عملکرد ماکروفر به وجود آمده است، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و مشکل را برای کارشناسان ما شرح دهید؛ تا در صورت لزوم تعمیرکار متخصصی به محل شما اعزام شود.

همچنین اگر مشکل جزئی بود، با مشاوره رایگان از کارشناسان ما می توانید به راحتی خودتان آن را بر طرف نمایید.

تعمیرات ماکروفر بوش در تهران

نحوه تماس با تعمیرگاه ماکروفر بوش

جهت تماس با تعمیرگاه مجاز بوش، می توانید با مشاهده شعبات ما، با نزدیک ترین شعبه به خود تماس بگیرید. همچنین می توانید با تکمیل فرم موجود در سایت، آدرس و شماره تماس خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما عزیزان تماس بگیرند. علاوه بر این می توانید با مجموعه مرکزی ما تماس بگیرید و جهت ثبت در خواست، اطلاعات خود را ثبت نمایید.

تعمیر ماکروفر بوش در محل

یکی از بهترین ویژگی های تعمیرگاه مایکروفر BOSCH، اعزام تعمیرکار در محل است. یکی از رایج ترین مشکلاتی که در تهران و شهر های بزرگ به وجود می آید، حمل و نقل ماکروفر و انتقال آن به تعمیرگاه است. همین امر موجب شد تا تعمیرگاه ما جهت رفاه حال مشتریان، خدمات خود را به صورت آنلاین و در محل ارائه دهد. این ویژگی موجب می شود که شما نظارت مستقیم بر کار تعمیرکار داشته باشید و علاوه بر آن دیگر نیازی به پیمودن مسیر های طولانی جهت جستجو تعمیرگاه و حمل ماکروفر را ندارید.

تعمیرگاه ماکروفر بوش

ویژگی تعمیرکاران تعمیرگاه ماکروفر BOSCH

اکثر افراد هنگام خراب شدن لوازم خانگی شان به دنبال فردی ماهر و متخصص هستند تا بتواند به طور کامل مشکل را رفع کند. همچنین در صورت به وجود آمدن مشکلات دیگری به راحتی با آن تعمیرگاه تماس بگیرند. امروزه با افزایش تعمیرگاه های تعمیر لوازم خانگی، سودجویان زیادی به دنبال ارائه خدمات بی کیفیت و گرفتن هزینه های بالای تعمیر هستند. همچنین بسیاری از افراد نیز هستند که به تازگی وارد بازار کار شده اند و با گرفتن هزینه های بسیار پایین دست به تعمیر تخصصی ماکروفر بوش می زنند.

لازم به ذکر است که بگوییم، بسیاری از مشتریان فریب این افراد سودجو را می خورند و کار تعمیر ماکروفر بوش را به آنان می سپارند و پس از مدتی متوجه می شوند که مشکلات دیگری برای ماکروفرشان به وجود آمده است. این افراد به علت نداشتن تجربه کافی در امر تعمیر، نمی توانند به درستی این دستگاه را تعمیر کنند و همین کار باعث می شود که مشکلات دیگری نیز برای ماکروفر به وجود آید. علاوه بر این، ممکن است قطعات داخلی دستگاه شما را با قطعات تقلبی تعویض کنند که موجب آسیب رساندن به دیگر قطعات داخلی دستگاه می شود.

شما عزیزان برای اینکه بتوانید تعمیرکار مجرب را از مبتدی تشخیص دهید باید با ویژگی های آنان آشنا باشید. این ویژگی های عبارت است از:

تعمیرکاران ما با ارائه ضمانت نامه کار خود را تضمین می کنند. این در صورتی است که اگر در مدت زمان مشخص مشکلی برای دستگاه به وجود آید، تمامی خدمات تعمیر برای شما عزیزان به صورت رایگان خواهد بود.

خدمات تعمیر ماکروفر بوش

خدماتی که تعمیرگاه تخصصی ماکروفر بوش ارائه می دهد عبارت است از:

نصب و سرویس ماکروفر BOSCH

یکی از رایج ترین سوالاتی که اکثر مشتریان از کارشناسان ما می پرسند، این است که آیا برای نصب لوازم بوش نیازی به وجود نصاب هست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، بله. بسیاری از افراد تصور می کنند که نصب لوازم خانگی بوش کار راحتی است و خودشان اقدام به انجام این کار می کنند. در صورتی که راه اندازی اولیه لوازم خانگی بسیار مهم و حائز اهمیت است؛ چرا که به وجود آمدن هرگونه مشکلی می تواند موجب آسیب به دستگاه شود. به همین علت است که نصب ماکروفر بوش بهتر است توسط نصاب صورت گیرد. همچنین نصاب به شما عزیزان در رابطه با نگهداری این وسیله نکاتی را بازگو می کند که با رعایت آن می توانید طول عمر دستگاه را افزایش دهید.

برخی از افراد نیز به دنبال افزایش طول عمر دستگاه شان هستند و می خواهند با کمترین هزینه از به وجود آمدن مشکلات حاد برای ماکروفر بوش جلوگیری کنند. برای این کار بهتر است هر چند ماه یک بار، مایکروفر بوش را سرویس نمایید. سرویس ماکروفر بدین صورت است که مشکلات جزئی آن که می تواند موجب آسیب های بیشتر شود، رفع می شود. این کار موجب افزایش طول عمر دستگاه می شود و آن همانند روز اول برای شما کار می کند.

خدمات پس از فروش تعمیرگاه مجاز ماکروفر بوش

یکی از مهم ترین ویژگی های برند های بزرگ، ارائه خدمات پس از فروش است. شما عزیزان می توانید با خرید ماکروفر بوش از خدمات پس از فروشی که نمایندگی برای آن در نظر گرفته است، بهره مند شوید. این خدمات می تواند شامل نصب رایگان و ارائه خدمات تعمیر به صورت رایگان باشد.

برای تعمیر تخصصی ماکروفر بوش می توانید با شماره  47278-021 تماس بگیرید.

خیر. در صورتی که مشکل به وجود آمده برای ماکروفر مجددا ایجاد شود، خدمات تعمیر دوباره آن به صورت رایگان انجام می پذیرد.

 

بله تمامی خدماتی که تعمیرگاه مجاز ما به مشتریان خود ارائه می دهد، شامل گارانتی می باشد.

تمامی تعمیرکاران و متخصصین ما پس از ثبت درخواست، با شما تماس گرفته و زمان اعزام به محل را با شما هماهنگ می کنند.

آیا شما به یک متخصص برای تعمیر لوازم منزلتان نیاز دارید؟

تعمیرگاه مجاز دیبا سازان باران تخصصی ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران و عضو رسمی اتحادیه تعمیرکاران تهران و دارای تمامی مجوزهای لازم می باشد. تعمیرات لوازم خانگی شامل انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، کولرگازی، تلویزیون، مایکروفر، جاروبرقی، پکیج دیواری و اجاق گاز.

با ما تماس بگیرید

آدرس و شماره تماس تعمیر ماکروفر دوو

شمال تهران

تجریش، خ فناخسرو، باغ شاطر، کوچه میری
۲۲۷۱۷۷۹۶ - ۲۲۷۱۸۵۳۵

جنوب تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

غرب تهران

ستارخان، خ کاشانی پور، مجتمع توحید، طبقه همکف پلاک ۸۵
۴۴۲۹۱۲۵۹ - ۴۴۲۹۱۲۲۴

شرق تهران

سه راه امین حضور، کوچه میرمطهری، پاساژ امام جواد
۳۳۵۱۴۴۶۰ - ۳۳۵۰۵۳۸۵

ثبت درخواست تعمیرات لوازم

[gravityform id=1 title="false" description="true" ajax="true" field_values='parameter_name1=value1¶meter_name2=value2']

تیم ما

- - -
حامد رحمانی
حامد رحمانی
مدیریت فروش قطعات لوازم خانگی
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
کارن منافی
کارن منافی
مدیریت اجرایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سیزده =