درباره ما

دیبا سازان باران با بیش از 20 سال سابقه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی تمامی برند ها مانند سامسونگ، بوش، جنرال الکتریک، پروفایل، وستینگهاوس، دوو و .... با بهره گیری از مجرب ترین تعمیرکاران لوازم خانگی آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما عزیزان می باشد.

20 سال تجربه موفق در زمینه تعمیرات لوازم خانگی

قطعا یک بار هم که شده برای همه ما پیش آمده که با مشکل خرابی یخچال فریزر، ساید بای ساید، جاروبرقی، ماکروفر و... روبرو شویم. تصور کنید یکی از لوازم کاربردی آشپزخانه دچار که نقش اساسی و کاربردی در خانه دارد، دچار مشکل و نقص فنی شده و دیگر نتواند به درستی کار کند. همچنین با افزایش روز افزون قیمت لوازم برقی و خانگی، خرید آنها بسیار سخت شده است. در نتیجه باید بیشتر از قبل از وسیله های کاربردی نگهداری کنیم و اگر هم دچار مشکل شد، تعمیر آن را به دست فردی بدهیم که تخصص و مهارت بالایی دارد.
تعمیرگاه تخصصی دیبا، یکی از معدود تعمیرگاه های مجاز تعمیر لوازم خانگی سامسونگ، دوو، بوش، ال جی و... است که بیش از 20 سال تجربه دارد. همچنین تکنسین ها و تعمیرکاران این مجموعه از سابقه و تجربه بالایی برخوردار هستند و از همه مهم تر دانش به روزی برای ارائه خدمات تعمیر دارا هستند. همین ویژگی ها مجموعه دیبا را برتر از دیگر رقبا کرده است.

تعمیرگاه تخصصی دیبا سازان باران، خدمات خود را به صورت 24 ساعته ارائه می کند. همچنین مجموعه ما برای راحتی و رفاه مشتریان، خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه کرده است. مجموعه دیبا، دارای 4 شعبه اصلی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران است و قادر است که تمامی خدمات خود را به سراسر تهران ارائه دهد و هیچ محدودیت مکانی نداشته باشد.

تمامی تکنسین ها و تعمیرکاران مجموعه دیبا، دارای دانش فنی بالایی در زمینه تعمیرات تخصصی سامسونگ، دوو، بوش، ال جی و... هستند. همچنین مجموعه ما برای افزایش علم تعمیرکاران خود، هر چند وقت یک بار دوره های آموزشی را برگذار می کند تا تعمیرکاران با جدید ترین مدل های لوازم خانگی تمامی برند ها نیز آشنایی داشته باشند. همین امر موجب شده که تمامی تکنسین ها، تسلط و مهارت کافی را برای تعمیر انواع مدل های لوازم خانگی دارا باشند.

0
دستگاه تعمیر شده
0
کارآموز موفق
0
مشتری خوشحال
0
تندیس برگزیده

تیم ما

- - -
امیر خواجوی
امیر خواجوی
مدیریت تعمیرات صوتی و تصویری
بهزاد فخریان
بهزاد فخریان
مدیریت خدمات
کارن منافی
کارن منافی
مدیریت اجرایی
رضوان کاظمی
رضوان کاظمی
مدیریت تعمیرات لوازم برودتی